Викладачі БДМУ провели «Ранкову гімнастику» для чернівчан

12 квітня на площі Філармонії пройшов традиційний флеш-моб «Ранкова зарядка», який вже вшосте проводиться співробітниками БДМУ до Всесвітнього дня здоров’я.

Ранкову зарядку проводила рекордсменка України серед молоді, фіналістка Чемпіонату Європи U-23 з естафетного бігу – Севіль Ібрагімова – викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини.

Цьогоріч у заході взяли участь більше 400 учасників. До студентів та викладачів Буковинського державного медичного університету приєдналися учні військового ліцею, представники чернівецьких навчальних закладів, Червоного хреста, Чернівецької патрульної поліції та чернівчани.
Четвер, 12 квітня 2018

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

Студентка БДМУ представила свою роботу на міжнародному конгресі в Польщі

Упродовж 7–10 травня у м. Варшава (Польща) проходив XІ Варшавський міжнародний медичний конгрес (11th Warsaw International Medical Congress).

У роботі конгресу взяли участь понад 500 представників з 29 країн світу. Наукові дослідження були представлені у 20 секціях й опубліковані в науковому журналі "Arhives of medical science".

Студентка БДМУ – призер Всеукраїнської олімпіади

16-17 квітня на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з клінічної імунології та алергології серед студентів-медиків 5-6 курсів.

Шануємо пам’ять

ДО 70-РІЧЧЯ БДМУ. 7 травня проведено виховний захід, приурочений до 70-річчя БДМУ і вшанування пам’яті основоположника школи фармакологів на Буковині – професора Степана Петровича Закривидороги, організований куратором 1 групи 5 курсу спеціальності “Клінічна фармація” доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.