Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Відбулися змагання Обласних Спортивних Ігор з настільного тенісу

23-24 листопада у спорткомплексі БДМУпройшли змагання Обласних Спортивних Ігор серед студентської молоді ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації з настільного тенісу.

У складі команди виступали: Романчук Віктор (медичний факультет №1, 5 курс), Пригара Олександр (медичний факультет №2, 6 курс), Скоротіжук Назар (медичний факультет №2, 2 курс), Баланов Володимир (стоматологічний факультет, 2 курс), Мишковська Тетяна (медичний факультет №4, 4 курс, спеціальність «Педіатрія»), Дробот Катерина (стоматологічний факультет, 1 курс), Левинська Наталія (медичний факультет №2, 1 курс), Ворніку Коріна (фармацевтичний факультет, 1 курс),

Хочеться відзначити успішний виступ чоловічої збірної БДМУ. Цього року наші юнаки повторили успіх минулого року і здобули срібло. Жіноча збірна команда здобула бронзові нагороди. У загальнокомандному заліку наші студенти стали третіми. Надзвичайно приємно, що з кожним роком наші спортсмени, не будучи професійними гравцями у настільний теніс, все більше тіснять на команди, у складі яких виступають спортсмени  – професіонали.