Відбулися змагання Обласних Спортивних Ігор з настільного тенісу

23-24 листопада у спорткомплексі БДМУпройшли змагання Обласних Спортивних Ігор серед студентської молоді ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації з настільного тенісу.

У складі команди виступали: Романчук Віктор (медичний факультет №1, 5 курс), Пригара Олександр (медичний факультет №2, 6 курс), Скоротіжук Назар (медичний факультет №2, 2 курс), Баланов Володимир (стоматологічний факультет, 2 курс), Мишковська Тетяна (медичний факультет №4, 4 курс, спеціальність «Педіатрія»), Дробот Катерина (стоматологічний факультет, 1 курс), Левинська Наталія (медичний факультет №2, 1 курс), Ворніку Коріна (фармацевтичний факультет, 1 курс),

Хочеться відзначити успішний виступ чоловічої збірної БДМУ. Цього року наші юнаки повторили успіх минулого року і здобули срібло. Жіноча збірна команда здобула бронзові нагороди. У загальнокомандному заліку наші студенти стали третіми. Надзвичайно приємно, що з кожним роком наші спортсмени, не будучи професійними гравцями у настільний теніс, все більше тіснять на команди, у складі яких виступають спортсмени  – професіонали.

Команда БДМУ з футзалу здобула золото у Молдові

4 жовтня збірні команди Буковинського державного медичного університету з волейболу серед жінок та футзалу брали участь у спортивному фестивалі з нагоди 70-річчя Кишинівського національного університету медицини і фармації ім. Н. Тестеміцану

Команда БДМУ здобула срібло з вільної боротьби

26 березня Збірна команда Буковинського державного медичного університету з вільної боротьби успішно виступила на змаганнях Обласних Спортивних Ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

У БДМУ пройшов чемпіонат області з пауерліфтингу

6-7 червня Спортивний комплекс БДМУ приймав у себе чемпіонат Чернівецької області з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи в усіх вікових і вагових категоріях.