Засідання Вченої ради

27 вересня відбулося чергове засідання Вченої ради університету. Засідання відкрив професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків, який вручив вітальні адреси ювілярам, дипломи кандидатам медичних наук і патенти на корисну модель.

Про клінічну підготовку студентів та опанування ними практичних навичок за підсумками виробничих та навчальних практик у 2011-2012 навчальному році та заходи щодо їх покращання доповів завідувач відділу виробничої практики, доцент Микола Антофійчук. В обговоренні доповіді взяли участь доценти Ігор Геруш, Олександра Горошко, Олег Хомко, Лариса Волошина та асистент Андрій Бамбуляк.

Також на засіданні було розглянуто матеріали засідання наукової комісії та затверджено матеріали кандидатської дисертації, матеріали монографій, інформаційних листів та нововведень.

В БДМУ обговорили актуальні питання внутрішньої медицини

9 квітня в приміщенні Палацу “Академічний” співробітники кафедр сімейної медицини та пропедевтики внутрішньої медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Департаментом охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької облдержадміністрації проведено сумісне засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та Асоціації терапевтів ім.

Вчена рада БДМУ

27 грудня відбулося засідання Вченої ради Буковинського державного медичного університету. Традиційно на початку ректор вручив вітальні адреси ювілярам, а також дипломи кандидатів наук, атестати доцентів та патенти.

На засіданні Вченої ради було затверджено звіт ректора про роботу університету у 2012 році.