Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Відбулося засідання Ради студентського самоврядування

17-18 квітня на базі ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» відбулося чергове засідання Ради студентського самоврядування

при Міністерстві охорони здоров"я України, членом якої є Голова Студентської Ради Буковинського державного медичного університету Рибарчук Анна.

На засіданні студенти обговорили важливі питання реалізації нового Закону України «Про вищу освіту» та механізми його впровадження у медичних вишах. Студентські лідери акцентували увагу на статті 40 «Студентське самоврядування» нового Закону та висловили власні пропозиції щодо діяльності органів студентського самоврядування.

«Дзвони минулого – шляхи майбутнього»

У Чернівецькому обласному художньому музеї 1 жовтня відбулося відкриття виставки художніх робіт та виробів декоративно-прикладного мистецтва студентів та співробітників БДМУ «Дзвони минулого – шляхи майбутнього», яка приурочена 70-річчю Буковинського державного медичного університету.

В БДМУ працюють курси надання першої долікарської допомоги

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти з 17 березня 2014 року працюють безкоштовні курси  з надання першої долікарської допомоги.

В БДМУ проведено психологічні тренінги для представників студентського самоврядування

В рамках ІІ Симпозіуму “Студентське самоврядування як один з елементів розвитку громадянського суспільства” було проведено психологічні тренінги для учасників симпозіуму.

Відбувся конкурс “Кращий студент року-2014”

28 листопада в палаці “Академічний” відбувся міський конкурс “Кращий студент року – 2014”.