Співробітники БДМУ взяли участь у роботі школи-семінару щодо мініінвазійних технологій в сучасній хірургії

Впродовж 16- 18 лютого 2017 року у м. Славське (Львівська обл.) проходила ХV школа-семінар «Мініінвазійні технології в сучасній хірургії. Ускладнення ендоскопії та мініінвазійної хірургії», організована Львівським національним медичним університетом ім. Данила Галицького.

Під час заходу обговорювались питання сучасних малоінвазивних оперативних втручань при різних хірургічних захворюваннях, профілактика можливих ускладнень та перспективи впровадження новітніх технологій діагностики та лікування у практичну медицину.

З доповідями виступили провідні спеціалісти Інституту хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова, вчені з Львова, Вінниці, Луцька, військові хірурги.

Від Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» були представлені доповіді професора Полянського І.Ю., доцента Андрійця В.В., асистента Гирли Я.В., які були високо оцінені присутніми, а проф. Полянський І.Ю. головував на одній із секцій. Обмін думками за круглим столом дав можливість визначити перспективи подальшого розвитку малоінвазивної хірургії.

Галерея зображень:

Співробітники БДМУ взяли участь у конференції в Польщі

Співробітники кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата завідувач кафедри, професор Світлана Ткачук, доцент Світлана Семененко та асистент Віта Анцупова взяли участь у роботі XIV Міжнародної конференції "Рідкісні хвороби – наша задача", яка проходила в Республіці Польща з 30 червня по 4 липня 2016 року.

Співробітники БДМУ взяли участь у Міжнародній конференції в Республіці Білорусь

Упродовж 5-6 жовтня 2016 року в Мінську (Республіка Білорусь) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання судової медицини», в роботі якої прийняли участь вчені і практичні працівники судово-експертних і освітніх закладів Республіки Білорусь, України, Республіки Казахстан, Литовської Республіки, Латвійської Республіки, Російської Федераці

Співробітники БДМУ взяли участь у Прикарпатському хірургічному форумі

Впродовж 20-21 жовтня в м. Яремча відбувся ІІІ Прикарпатський хірургічний форум, який зібрав хірургів з багатьох областей України.