Співробітники БДМУ взяли участь у психологічному тренінгу

У Чернівцях 20 травня 2017 року відбувся психологічний тренінг «Виявлення Брехні», під час якого відомий  психолог, нлп-тренер, фізіономіст Тетяна Ларіна, навчала розпізнавати неправду за емоціями, мімікою та жестами.

Зустріч відбулася у Мармуровій залі ЧНУ імені Юрія Федьковича.

Організаторами заходу є Psychology Hub, організація, яка в майбутньому забезпечуватиме чернівчан майданчиком для особистісного розвитку та профілактики психологічного здоров’я. Координатором тренінгу виступила асистент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології Алла Федоруца. Крім того, участь у заході взяли проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій, доцент кафедри психології та філософії Марина Тимофієва, асистент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології Ірина Зорій, науковий співробітник Історико-медичного музею БДМУ Аліса Жуковська, співробітниця коледжу БДМУ Наталія Фордук, а також студенти, які навчаються за спеціальністю «Медична психологія».

Співробітники БДМУ взяли участь у Європейському конгресі кардіологів у Франції

Впродовж 27 квітня - 2 травня 2017 року в м. Париж (Франція) відбувся «Європейський Конґрес з Серцевої Недостатності та 4-й Світовий Конґрес із Гострої Серцевої Недостатності».

Співробітники БДМУ взяли участь у Прикарпатському хірургічному форумі

Впродовж 20-21 жовтня в м. Яремча відбувся ІІІ Прикарпатський хірургічний форум, який зібрав хірургів з багатьох областей України.

Співробітники БДМУ взяли участь у роботі Міжнародного наукового форуму в Лондоні

Впродовж 2-3 лютого 2017 року у Лондоні проходив Міжнародний науковий форум, де розглядались сучасні аспекти діагностики та лікування захворювань кишечника.

Співробітники БДМУ взяли участь у роботі школи-семінару щодо мініінвазійних технологій в сучасній хірургії

Впродовж 16- 18 лютого 2017 року у м. Славське (Львівська обл.) проходила ХV школа-семінар «Мініінвазійні технології в сучасній хірургії. Ускладнення ендоскопії та мініінвазійної хірургії», організована Львівським національним медичним університетом ім. Данила Галицького.