Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Студентка БДМУ перемогла у конкурсі творчих робіт

7-8 квітня на базі Національного медичного університету імені О. О. Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Соціальна медицина та організація охорони здоров’я», в якому за перемогу змагалися більше 30 учасників з ВМНЗ України.

Буковинський державний медичний університет гідно представила студентка 17 групи V курсу медичного факультету № 2 Діана Навчук, яку нагороджено грамотою за оригінальність виконання творчого завдання та розв’язання ситуаційних задач (науковий керівник – в. о. завідувача кафедри соціальна медицина та організація охорони здоров’я, професор В. І. Чебан).

Вітаємо Діану та бажаємо їй подальших творчих успіхів і досягнень!

«Вірність традиціям українського козацтва»

Поміж Богородичними празниками церковного року особливу увагу заслуговує празник Покрови Пресвятої Богородиці. В Україні його відзначають 14 жовтня як свято релігійне, національне, родинне.

«Дзвони минулого – шляхи майбутнього»

У Чернівецькому обласному художньому музеї 1 жовтня відбулося відкриття виставки художніх робіт та виробів декоративно-прикладного мистецтва студентів та співробітників БДМУ «Дзвони минулого – шляхи майбутнього», яка приурочена 70-річчю Буковинського державного медичного університету.

БДМУ - перший у рейтингу!

На офіційному сайті громадянської мережі «ОПОРА» оприлюднено результати рейтингу інформативності веб-сайтів 274 вищих навчальних закладів України III-IV рівнів акредитації.

Бережімо життя та мир на планеті Земля

Як невід’ємна частина загальнолюдської культури, екологічна культура формується на основі екологічної освіти молоді, виховання екосистемного мислення, тобто, погляду на природу, як на цілісну живу оболонку Землі та людину, як її складову.