Співробітники БДМУ провели лікарську конференцію в госпіталі

На базі ОКУ «Чернівецький обласний госпіталь для інвалідів Вітчизняної війни» 17 вересня відбулась лікарська конференція, організована спільно з кафедрою внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб та госпіталем. Асистент кафедри Віталій Смандич виступи з доповіддю «Тромбоемболія легеневої артерії». Також була представлена доповідь практичного психолога госпіталю на тему професійного вигорання лікаря та особливостей поведінки людей старшого віку. На заході були присутні лікарі відділень, професорсько-викладацький склад кафедри та студенти 6 курсу. Заплановано проводити конференцію щомісяця на актуальні медичні теми.

В БДМУ відбувся “круглий стіл” Клінічна фармація: реалії сьогодення”

17 квітня відбувся круглий стіл для випускників спеціальності “Клінічна фармація” із практичними провізорами клінічними “Клінічна фармація: реалії сьогодення”, організований куратором 1 групи 5 курсу провізорів клінічних доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.

В БДМУ обговорили актуальні питання внутрішньої медицини

9 квітня в приміщенні Палацу “Академічний” співробітники кафедр сімейної медицини та пропедевтики внутрішньої медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Департаментом охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької облдержадміністрації проведено сумісне засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та Асоціації терапевтів ім.