Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

У БДМУ відбувся турнір з історії України

На кафедрі психології та соціології 26 листопада вперше у Буковинському державному медичному університеті був проведений студентський турнір з історії України.

Були сформовані команди зі студентів медичного факультету №1 (капітан команди Матвіїв Богдан), медичного факультету №4 зі спеціальності «Педіатрія» (капітан команди Стецкевич Арсен) та стоматологічного факультету (капітан команди Батіг Ірина). Інтелектуальні змагання команд оцінювало журі у складі: голова журі – зав. кафедри психології та соціології доц. Зорій Н.І.; члени журі: зав. кафедри суспільних наук та українознавства проф. Мойсей А.А., доц. Скакун І.О., ст. викладач Безарова Г.І. Модератором турніру була викладач кафедри психології та соціології Павлюк О.І.

Турнір відбувався у формі дебатів. Кожна з команд виступила у ролі «Доповідача», «Опонента» та «Рецензента». З переліку запропонованих на турнір проблем команди обрали три: «Українська революція 1917-1921 рр.: прорахунки чи здобутки?», «Хрущовська відлига та її характер в Україні», «Дискусії та оцінки навколо постаті Степана Бандери». Обрані теми викликали жваву дискусію не тільки серед команд, але й в аудиторії.

Усі учасники турніру продемонстрували глибокі знання з історії України, схильність до наукової та пошукової діяльності, прагнення вирішувати актуальні для нашого суспільства історичні проблеми. За результатами турніру переможцем визнано команду медичного факультету №1 у складі Матвіїва Богдана, Шемберко Ольги та Гончара Романа. Команди медичного факультету №4 та стоматологічного факультету поділили друге місце.

БДМУ розширює міжнародні контакти

Викладач кафедри психології та соціології БДМУ, к.політ.н. Надія Бурейко пройшла стажування в Європейській академії дипломатії (м. Варшава, Польща), програма якої цьогоріч, у першу чергу, була сфокусована на проблемах України крізь призму її геополітичного положення між Європейським Союзом та Росією.

В БДМУ працюють курси надання першої долікарської допомоги

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти з 17 березня 2014 року працюють безкоштовні курси  з надання першої долікарської допомоги.

Викладачі БДМУ взяли участь у Міжнародній конференції

Вже 8-й рік поспіль у листопаді проходить Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми зовнішньої політики України».