Співробітники БДМУ привітали діток переселенців зі Сходу України з Днем Соборності

21 січня 2017 року з нагоди Дня Соборності України в Чернівецькій музичній школі №2 відбувся благодійний концерт «Весела коляда» для дітей та дорослих, які переїхали до Чернівців зі сходу нашої країни.

Організатори свята: колектив Чернівецької музичної школи №2 та її директор Галини Плав’юк співробітники інформаційно-бібліографічного відділу наукової бібліотеки БДМУ – Ширєнкова-Білійчук Аліна, Задерей Софія та співробітники кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата БДМУ, ГО “Волонтерський рух Буковини”.

«Гості святкового концерту мали можливість насолодитися колоритом українських щедрівок, колядок, почути твори українських та відомих світових композиторів у талановитому виконанні вихованців музичної школи та їх викладачів.

В залі лунали жива музика та чарівні голоси маленьких артистів, що створювало неповторну атмосферу доброти та свята. Присутні відчули теплоту, турботу, побажання здоров’я та злагоди в сім’ях. На завершення, кожна дитина отримала подарунок та солодощі,» – розповідає Віта Анцупова, асистент кафедри фізіології, член організаційного комітету акції.

Галерея зображень:

1 Червня – День захисту дітей

День захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. До Всесвітнього Дня захисту дітей лікарі-інтерни першого і другого року навчання, студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, викладачі кафедри хірургічної і дитячої стоматології відвідали з подарунками Чернівецький міський притулок для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.
 Також викладачами кафедри та лікарями-інтернами було проведено завершення планової санації вихованців Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.