В БДМУ розпочато конкурс студентських науково-дослідних робіт з народної медицини

В БДМУ розпочато конкурс студентських науково-дослідних робіт з народної медицини

У БДМУ розпочато другий етап І туру конкурсу студентських науково-дослідних робіт з народної медицини (історико-культурологічний аспект).

Дослідження з народної медицини завжди цікавили науковців, лікарів у різні періоди. Справжнім лікарем може бути лише всебічно розвинена особистість. Саме до цього ми докладаємо всіх зусиль. Адже кредом кафедри є не тільки навчити та узагальнити вивчене, не лише спрямовувати в русло важливе, власне, для майбутніх медиків, а й виховувати, підживлювати національну свідомість, залучати студентів до всіх напрямків навчання та виховання. Тому кафедра суспільних наук та українознавства започаткувала конкурс науково-дослідних робіт для студентів БДМУ з метою об’єднати медичну й суспільну гілки сприйняття й бачення хвороб.

Метою конкурсу є сприяння в розвитку талановитої й науково зосередженої студентської молоді, формування національно-патріотичного сприйняття студентства закладу. Конкурс засновано у вересні 2013 року і розраховано на ІІІ тури й VI етапи, відповідно до трьох академічних років й шести семестрів:

перший тур – вересень 2013 – червень 2014 року;

другий тур – вересень 2014 – червень 2015 року;

третій тур – вересень 2015 – червень 2016 року.

У Конкурсі можуть брати участь студенти, у тому числі іноземні, що навчаються у Буковинському державному медичному університеті.

Детальнішу інформацію про умови конкурсу ви можете переглянути на сайті кафедри.

Отож, запрошуємо студентів університету до участі!