Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

В БДМУ розпочато конкурс студентських науково-дослідних робіт з народної медицини

У БДМУ розпочато другий етап І туру конкурсу студентських науково-дослідних робіт з народної медицини (історико-культурологічний аспект).

Дослідження з народної медицини завжди цікавили науковців, лікарів у різні періоди. Справжнім лікарем може бути лише всебічно розвинена особистість. Саме до цього ми докладаємо всіх зусиль. Адже кредом кафедри є не тільки навчити та узагальнити вивчене, не лише спрямовувати в русло важливе, власне, для майбутніх медиків, а й виховувати, підживлювати національну свідомість, залучати студентів до всіх напрямків навчання та виховання. Тому кафедра суспільних наук та українознавства започаткувала конкурс науково-дослідних робіт для студентів БДМУ з метою об’єднати медичну й суспільну гілки сприйняття й бачення хвороб.

Метою конкурсу є сприяння в розвитку талановитої й науково зосередженої студентської молоді, формування національно-патріотичного сприйняття студентства закладу. Конкурс засновано у вересні 2013 року і розраховано на ІІІ тури й VI етапи, відповідно до трьох академічних років й шести семестрів:

перший тур – вересень 2013 – червень 2014 року;

другий тур – вересень 2014 – червень 2015 року;

третій тур – вересень 2015 – червень 2016 року.

У Конкурсі можуть брати участь студенти, у тому числі іноземні, що навчаються у Буковинському державному медичному університеті.

Детальнішу інформацію про умови конкурсу ви можете переглянути на сайті кафедри.

Отож, запрошуємо студентів університету до участі!

БДМУ серед лідерів винахідницької діяльності

Як відомо, в просуванні інновацій велике значення мають патенти.

Допомога постраждалим

Шановні співробітники та студенти, з ініціативи Студентської ради у Буковинському державному медичному університеті оголошена гуманітарна акція зі збору медикаментів для надання допомоги постраждалим у силовому протистоянні в центрі Києва. У гуртожитку №2 (читальна зала) та гуртожиток №3 (кімната № 91) працює Пункт прийому медикаментів.

Науковий форум “Фармакологія, фізіологія і патологія нирок”

форум “Фармакологія, фізіологія і патологія нирок”

18 жовтня 2012 р. у Буковинському державному медичному університеті відкрито роботу науково-практичної конференції з міжнародною участю “Фармакологія, фізіологія і патологія нирок”, яка присвячена пам’яті професора Ю.І. Іванова та професора Б.А. Пахмурного.