Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

В БДМУ пройшли змагання з жіночого футболу

9 квітня у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання першості університету з футзалу серед жінок. Жіночий футбол останніми роками здобув надзвичайну популярність та потужний розвиток в університеті.

Учасниці жіночої збірної БДМУ беруть участь у всіх міських та обласних турнірах і є беззаперечними лідерами на Буковині. Але цього року ми вийшли на новий рівень розвитку – факультети університету на даний час мають повноцінні жіночі футбольні команди, що, власне, і дозволило провести такі змагання.

До речі, офіційних змагань серед ВНЗ в області досі не проводилося, були тільки турніри, оскільки не всі вищі навчальні заклади розвивають жіночий футбол. Тим приємніше, що БДМУ, який не є профільним вузом для спортсменів, має гравців, з яких можна сформувати аж три футбольні жіночі команди. Щодо самого турніру, то в ньому участь брали команди медичного факультету №2, №4 та збірна команда медичного №1, стоматологічного та фармацевтичного факультетів.

Результати змагань:

Найкращими були дівчата з медичного факультету №4, срібло у команди медичного факультету №2.

Кращим воротарем турніру стала Людмила Малахова (медичний факультет №2, 5 курс).

Кращий нападаючий – Марія Ташлицька (медичний факультет №4, “Педіатрія”, 5 курс).

Кращий півзахисник – Ірина Бовкун (медичний факультет №4, “Педіатрія”, 3 курс).

Кращий захисник – Олександра Смішна (медичний факультет №2, 1 курс).

Бережімо життя та мир на планеті Земля

Як невід’ємна частина загальнолюдської культури, екологічна культура формується на основі екологічної освіти молоді, виховання екосистемного мислення, тобто, погляду на природу, як на цілісну живу оболонку Землі та людину, як її складову.

Подаруй дитині книгу

Упродовж 2-8 квітня в Буковинському державному медичному університеті проходитиме благодійна акція “Подаруй дитині книгу”. Акція приурочена до Міжнародного дня дитячої книги, який відзначатимуть 2 квітня.

Почесна нагорода для Народного аматорського студентського театру БДМУ

нагорода Народного аматорського студентського театру БДМУ

16 жовтня 2012 року в палаці “Академічний” у День аматорського театрального мистецтва відбулося закриття обласного огляду-конкурсу “Буковинська театральна весна-2012”. Усіх присутніх зі святом привітали Тетяна Шарагова, заступник начальника управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації та Микола Шкрібляк, Заслужений діяч мистецтв України, які нагородили переможців фестивалю.