Школа молодого викладача БДМУ

Школа молодого викладача БДМУ

Згідно плану роботи Школи молодого викладача БДМУ 7 квітня на базі кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб проведено відкрите практичне заняття з дисципліни “Педіатрія, дитячі інфекції” зі студентами 3 групи 5 курсу медичного факультету №1, на якому були присутні проректор з науково-педагогічної роботи та виховання і керівник Школи молодого викладача – Ніна Зорій та молоді викладачі університету. Практичне заняття провела доцент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Тетяна Білоус.

Заняття на тему “Бронхіальна астма, алергічний риніт, атопічний дерматит, кропив’янка, набряк Квінке” проведено згідно навчальної програми та методичної розробки практичного заняття на високому методичному рівні. На початку заняття викладач акцентувала увагу студентів на актуальності теми заняття, ознайомила з сучасними статистичними даними щодо поширеності алергічних захворювань, та, зокрема, бронхіальної астми серед дитячого населення.

Тетяна Михайлівна наводила приклади у вигляді випадків із клінічної практики, наголошувала на особливостях надання невідкладної допомоги дітям із алергологічною патологією. Під час практичної частини заняття проведено огляд пацієнтів в алергопульмонологічному відділенні Обласної дитячої клінічної лікарні. З метою контролю засвоєння знань студентів використано тестові завдання різного ступеня складності та клінічні ситуаційні задачі.

Слухачі школи молодого викладача мали можливість побачити демонстрацію основних педагогічних умінь та навичок у процесі проведення практичного заняття на клінічній кафедрі університету.