Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

24 лютого 2017 року у Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова проходила Науково-практична конференція «Шалімовські дні: сучасні інноваційні технології в метаболічній та баріатричній хірургії».

Конференцію відкрив Президент Національної академії медичних наук, академік НАМН України В.І. Цимбалюк. Із доповіддю «Слово про Вчителя» виступив директор НІХТ ім. О.О. Шалімова, професор О.Ю. Усенко. Делегати вшанували пам’ять засновника інституту покладанням квітів до його пам’ятника.

У доповідях співробітників інституту, учнів академіка О.О. Шалімова були висвітлені досягнення у тих напрямках хірургії, які були ним започатковані і знайшли подальший розвиток у сучасній хірургії.

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» на конференції представляли зав. кафедри хірургії №1 проф. І.Ю. Полянський та доцент кафедри В.В. Андрієць. Вони також прийняли участь у роботі Пленуму Правління Асоціації хірургів України, де обговорювались результати діяльності хірургічної служби України, питання взаємодії військової та цивільної медицини в зоні проведення АТО, а також підготовка до вшанування 100-річчя від дня народження академіка О.О. Шалімова.

Галерея зображень:

Фахівці БДМУ відвідали Щорічний конгрес Європейської асоціації урологів

Конгрес Європейської асоціації урологів (European Association of Urology) – найважливіша щорічна урологічна подія в Європі. В 2014 році – це вже 29-ий Конгрес, в якому прийняли участь понад 14000 урологів з усіх країн. Цьогоріч форум відбувався упродовж 11-15 квітня в “столиці Скандинавії” – в Стокгольмі (Швеція).