Активісти "Обнови" спілкувалися зі студентами БДМУ про здоровий спосіб життя

Буковинський державний медичний університет спільно з громадською молодіжною організацією ТУСК «Обнова» провели цикл лекцій про негативний вплив та наслідки вживання молодими людьми тютюну, алкоголю, наркотиків. Зустрічі були проведені за сприяння ректора університету Тараса Бойчука та отця Руслана Борового студентами-волонтерами зі Львова та Чернівців для студентів-медиків першого та другого курсів спеціальності лікувальна справа і педіатрія. У заході взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій, помічник ректора з іміджевої політики Алла Борисюк, головні куратори факультетів, куратори груп, представники студентського самоврядування університету.

Вільне спілкування студентів зі студентами – цікава форма профілактики, яка ефективно працює в Україні та за кордоном. Після проведеної роботи активісти «Обнови» проводили анкетування щодо враження та висновків слухачів. Студенти позитивно сприймали цікавий виклад матеріалу, задавали багато неоднозначних запитань та дякували за новий погляд на відомі проблеми.

Студенти БДМУ набувають досвід профілактичної роботи

На кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ студенти V курсу медичного факультету № 2 опановують профілактичні технології із застосуванням наочних засобів санітарної освіти.

Студенти БДМУ навчали наданню першої медичної допомоги

Студенти-активісти медичного факультету № 1 БДМУ Рибарчук Анна, Хомко Богдан та Якимюк Анна спільно з кафедрою анестезіології та реаніматології і МГО «Студентська рада Буковини» провели лекцію «Перша медична допомога» для всіх бажаючих студентів м. Чернівці у приміщенні СКТМ «Контакт».

Студенти БДМУ організували свято для дітей спеціалізованої дошкільної установи №31

На кафедрі медичної біології, генетики та фармацевтичної ботаніки стало доброю традицією підтримувати щорічну благодійну акцію, яка відбувається напередодні Святого Миколая. 17 грудня 2012 року співробітники кафедри та студенти І курсу стоматологічного факультету, у рамках організованої акції, відвідали спеціалізований дошкільний навчальний заклад №31 по вул. Руданського, для дітей з вадами розвитку. Попередньо закуплені фрукти, солодощі та іграшки, були подаровані дитячому садочку. Студенти з великою радістю спілкувалися з дітьми, грали в ігри та дарували своє тепло, увагу, ласкy.