Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Роль мови та церкви у розбудові української держави

22 березня 2017 року в приміщенні Українського Народного Дому відбулося засідання круглого столу з проблеми «Духовні обереги на сторожі державності: за заповітами Т. Шевченка».

Захід організовано та проведено  Чернівецьким обласним об’єднанням Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка.

У засіданні взяли участь представники місцевої влади, науковці, освітяни, священнослужителі, митці та громадські активісти буковинського краю.

ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» на почесному засіданні представила Марія Цуркан, викладач української мови як іноземної кафедри суспільних наук та українознавства, яка у своєму виступі закцентувала увагу на ролі української мови у навчально-виховному процесі сучасних вишів, а також на значенні мови у  розвитку та зміцненні української держави

Загалом учасники круглого столу обговорили проблеми національно-патріотичного виховання молоді, захисту й розвитку української мови та української церкви.

Галерея зображень:
Роль мови та церкви у розбудові української держави