Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Круглий стіл з іноземними студентами

Кафедра нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка провела «Круглий стіл» з іноземними студентами 4 курсу на тему «Історія кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка», присвячений 70-річчю Буковинського державного медичного університету.

Метою заходу було ознайомлення студентів інших країн зі здобутками вчених університету, зокрема кафедри Студенти 4 курсу 47 групи (керівник к. мед.н., доцент Білоус І.І.) підготували доповіді з презентаціями про історію, видатних вчених, становлення кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка та цікаві факти з життя видатних неврологів Буковини.

Видатні неврологи Буковини

Кафедра нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка провела «Круглий стіл» зі студентами 4 курсу на тему «Видатні неврологи Буковини», присвячений 70-річчю Буковинського державного медичного університету.

Викладачі БДМУ, які носять почесне звання "Заслужений лікар України"

Професія лікаря належить до однієї з найдавніших і вважається однією з найшляхетніших. Як відомо, клятва Гіппократа була першою професійною клятвою, що стала праобразом відданості своєму обов’язку, символом служіння інтересам людини, заповіддю дбати про ближнього, як про самого себе.

Всесвітній день психолога

Всесвітній день психолога 23 квітня відзначили студенти спеціальності “Медична психологія” БДМУ. З вітальним словом до студентів та співробітників звернулась проректор з навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти, завідувач кафедри психології та соціології доцент Ніна Зорій.