Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Психолог БДМУ радить як скласти сесію без стресів

Психолог-консультант медико-психологічного центру БДМУ Любов Любіна радить дотримуватися студентам 10 корисних порад під час періоду складання заключного контролю («сесії»)

1.Шукайте допомоги: запитайте у вашого викладача або куратора, як найефективніше підготуватися до ПМК та як поводитися на ньому.
2.Влаштовуйте собі короткі перерви під час підготовки до ПМК. Якщо ваш мозок втомився, він не зможе запам'ятати нічого.
3.Плануйте свій час.
4.Виділіть достатньо часу на сон; розумно та правильно харчуйтеся.
5.Займайтеся фізичними вправами – прогулюйтеся, бігайте, займайтеся спортом або будь-якою фізичною активністю, яка вам до вподоби.
6.Залишайтеся позитивно налаштованим – не думайте про майбутнє або про можливу невдачу.
7.Налаштуйтеся на перемогу й будьте готові прикласти максимум зусиль для цього.
8.Прислухайтеся до себе– якщо ви почуваєтеся нездоровим, поговоріть із кимось про своє занепокоєння (або зверніться за консультацією до психолога нашого центру).
9.Не будьте занадто розслабленим! Невеликий стрес навіть корисний, тому що змушує вас готуватися інтенсивніше.
10.Чиніть розумно – якщо обговорення ПМК з друзями засмучує вас – не робіть цього.
І насамкінець, якщо ви готуєтеся до іспиту чм заняття ввечері, не лягайте спати одразу після навчання. Ваш мозок і далі аналізуватиме інформацію й нескоро заспокоїться. Краще влаштуйте собі невелику вечірню прогулянку. Психологічного здоров’я Вам і душевного благополуччя.
П'ятниця, 20 квітня 2018

БДМУ удостоєний Гран-Прі на Міжнародній виставці

Буковинський державний медичний університет нагороджений Гран-Прі у номінації “Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі” на XXV Міжнародній виставці “Освіта і кар’єра–2014”. Таким чином журі конкурсу високо оцінило досягнення університету в становленні та розвитку студентського самоврядування.

БДМУ – в п‘ятірці кращих вищих медичних навчальних закладів України

Інтернет ресурсом Освіта.ua  11 липня 2017 року оприлюднено результати проведення щорічного «Консолідованого рейтингу» українських вищих навчальних закладів (режим електронного доступу).