Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студентка БДМУ стала призером олімпіади

На базі Івано-Франківського національного медичного університету  23-26 вересня відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інфекційні хвороби».

За результатами всіх конкурсів ІІІ місце виборола представниця Буковинського державного медичного університету, студентка VI курсу, медичного факультету № 1 Гуцуляк Анна.
Колектив кафедри інфекційних хвороб та епідеміології щиросердечно вітає призера.

«Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини»

У Києві 25 вересня 2014 відбулися збори Правління громадської організації «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини» на базі ДП «Клінічний санаторій «Жовтень» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця».

Європейськa студентськa конференція “Трансплантація та імплантація”

17-20 вересня в клініці Шаріте, лікарні Вірхова м. Берліна проводилась 23-я Європейська студентська конференція “Трансплантація та імплантація”. В роботі конференції приймали участь представники студентської молоді з багатьох країн: України, Росії, Білорусії, Румунії, Болгарії, Бельгії, Індонезії.

Найкраща студентка Чернівців навчається в БДМУ

26 листопада в палаці “Академічний” відбувся одинадцятий міський конкурс “Кращий студент року – 2012”. Участь у конкурсі брали представники 16 навчальних закладів. Згідно рішення Студентської ради БДМУ на даний конкурс було делеговано відмінницю у навчанні, артистку студентського театру, студентку ІІІ курсу медичного факультету №2 Анастасію Пушкашу.

Студенти БДМУ – учасники програми “Студенти-медики без кордонів” пройшли літнє стажування у Австрії

Студенти-медики без кордонів

Упродовж липня 5 студентів Буковинського державного медичного університету – учасників програми “Lions Club” “Студенти-медики без кордонів” пройшли літнє стажування у Австрії. Студенти БДМУ проходили стажування у найкращих лікувальних установах Австрії:Євгеній Крижевський проходив стажування у травматологічному відділенні лікарні м.Відень; Євгеній Піжовський – у хірургічному відділенні лікарні м.Шайбс; Марія Бобак – у хірургічному відділенні лікарні м.Мельк; Володимир Саламащак – у хірургічному відділенні лікарні м.Санкт-Пельтен; Марія Глуха – у неврологічному відділення лікарні м.Відень.