Просвітницько-профілактична акція

В осінньо-зимовий період, коли спостерігається підвищення захворюваності на грип та ГРВІ, студенти та куратори медичного факультету №1 спільно з кафедрою інфекційних хвороб та епідеміології, 14 жовтня на Театральній площі міста провели профілактично-просвітницьку акцію.

Щоб запобігти простудним захворюванням та зменшити їх розповсюдження студенти-медики роздавали жителям міста буклети, на яких знаходилась вся необхідна інформація про симптоми та профілактику грипу та ГРВІ, а також частували перехожих часником і цибулею. Сподіваємось, що чернівчани хворітимуть менше!

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу

Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу в Чернівецькому міському ліцеї № 3 медичного профілю, адже проблеми вибору вже сьогодні постають перед випускниками.

Губернатор оголосив про створення Університетської клініки

У Буковинському державному медичному університеті 25 вересня відбулося засідання Вченої ради. Перше питання порядку денного було присвячене ролі Університетської клініки на базі Лікарні швидкої медичної допомоги у забезпеченні висококваліфікованої медичної допомоги жителям Чернівецької області.

День боротьби з онкологічними захворюваннями: розвіювання міфів

4 лютого до Всесвітнього дня боротьби з онкологічними захворюваннями у комунальній медичній установі “Міська поліклініка №1” відбулася науково-практична конференція за участі науковців кафедр гігієни та екології, сімейної медицини, фтизіатрії та пульмонології Буковинського державного медичного університету, представників Чернівецького обласного о

З'їзд "Асоціації молодих донорів України"

У м. Івано-Франківськ 20 вересня відбувся перший З’їзд регіональних координаторів осередків Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Асоціація молодих донорів України».