Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Постійний ріст

Школа молодого викладача
Магістранти, аспіранти та молоді викладачі університету впродовж навчального року відвідували лекції, а також відкриті практичні заняття найкращих педагогів кафедр університету, з метою оволодіння методики викладання навчальних дисциплін різного профілю.
4 червня відбулася заключна атестація, яка показала високий рівень психолого-педагогічної підготовки викладачів-початківців, зокрема блискучі знання продемонстрували: Інна Горбатюк, викладач кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб; Вероніка Раца, магістрант кафедри внутрішньої медицини; Мирослава Повар, асистент кафедри фізіології ім. Я.Д.Кіршенблата; Аліна Пендещук, Наталія Мотрюк, викладачі кафедри іноземних мов; Надія Бурейко, викладач кафедри психології та соціології.
 
У зв’язку з цим основним завданням школи молодого викладача Буковинського державного медичного університету є оволодіння основами педагогіки та психології вищої школи, плануванням, навчально-методичним забезпеченням та організацією навчально-виховного процесу в системі вищої медичної освіти в Україні.Варто зауважити, що нинішні слухачі всі якісно оволоділи основами педагогіки вищої школи та методикою викладання в системі вищої медичної освіти. Керівник школи молодого викладача доцент Ніна Зорій висловила сподівання, що нове покоління молодих викладачів напередодні 70-річчя БДМУ гідно продовжать славні традиції кращих педагогів-науковців БДМУ. Проректор з науково-педагогічної роботи доцент Ігор Геруш урочисто привітав слухачів школи молодого викладача та вручив посвідчення про складання заключної атестації.
 

 

Більше новин БДМУ: 

Школа молодого викладача

Згідно плану роботи “Школи молодого викладача” 20 березня на базі кафедри дерматовенерології Буковинського державного медичного університету

Школа молодого викладача БДМУ

Згідно плану роботи Школи молодого викладача БДМУ 7 квітня на базі кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб проведено відкрите практичне заняття з дисципліни “Педіатрія, дитячі інфекції” зі студентами 3 групи 5 курсу медичного факультету №1, на якому були присутні проректор з науково-педагогічної роботи та виховання і керівник Школи молодого викладача – Ніна Зорій та мо

Школа молодого викладача в БДМУ

Згідно плану роботи “Школи молодого викладача” 14 квітня на базі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти проведено відкрите практичне заняття з дисципліни “Догляд за хворими (практика)” зі студентами 21 групи 2 курсу медичного факультету №2, на якому були присутні в.о.