Постійний ріст

Школа молодого викладача
Магістранти, аспіранти та молоді викладачі університету впродовж навчального року відвідували лекції, а також відкриті практичні заняття найкращих педагогів кафедр університету, з метою оволодіння методики викладання навчальних дисциплін різного профілю.
4 червня відбулася заключна атестація, яка показала високий рівень психолого-педагогічної підготовки викладачів-початківців, зокрема блискучі знання продемонстрували: Інна Горбатюк, викладач кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб; Вероніка Раца, магістрант кафедри внутрішньої медицини; Мирослава Повар, асистент кафедри фізіології ім. Я.Д.Кіршенблата; Аліна Пендещук, Наталія Мотрюк, викладачі кафедри іноземних мов; Надія Бурейко, викладач кафедри психології та соціології.

У зв’язку з цим основним завданням школи молодого викладача Буковинського державного медичного університету є оволодіння основами педагогіки та психології вищої школи, плануванням, навчально-методичним забезпеченням та організацією навчально-виховного процесу в системі вищої медичної освіти в Україні.Варто зауважити, що нинішні слухачі всі якісно оволоділи основами педагогіки вищої школи та методикою викладання в системі вищої медичної освіти. Керівник школи молодого викладача доцент Ніна Зорій висловила сподівання, що нове покоління молодих викладачів напередодні 70-річчя БДМУ гідно продовжать славні традиції кращих педагогів-науковців БДМУ. Проректор з науково-педагогічної роботи доцент Ігор Геруш урочисто привітав слухачів школи молодого викладача та вручив посвідчення про складання заключної атестації.

Школа молодого викладача

Згідно плану роботи “Школи молодого викладача” 20 березня на базі кафедри дерматовенерології Буковинського державного медичного університету

Школа молодого викладача БДМУ

Згідно плану роботи Школи молодого викладача БДМУ 7 квітня на базі кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб проведено відкрите практичне заняття з дисципліни “Педіатрія, дитячі інфекції” зі студентами 3 групи 5 курсу медичного факультету №1, на якому були присутні проректор з науково-педагогічної роботи та виховання і керівник Школи молодого викладача – Ніна Зорій та мо

Школа молодого викладача в БДМУ

Згідно плану роботи “Школи молодого викладача” 14 квітня на базі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти проведено відкрите практичне заняття з дисципліни “Догляд за хворими (практика)” зі студентами 21 групи 2 курсу медичного факультету №2, на якому були присутні в.о.