Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Профорієнтаційна робота БДМУ

Чимало старшокласників Буковини розпочали активну підготовку до ЗНО-2015 задля успішного вступу до вищих навчальних закладів України.

В рамках реалізації вступної кампанії-2015 до Буковинського державного медичного університету, з майбутніми випускниками Чернівецької гімназії № 3 проведено профорієнтаційну роботу, яка була реалізована у форматі інформаційно-мотивуючої бесіди. Впродовж бесіди зацікавлені старшокласники отримали флаєри про Буковинський державний медичний університет і були запрошені на "День відкритих дверей" у палац "Академічний" 16 листопада 2014 року.
Примітним і вдалим стало поєднання профорієнтаціної та санітарно-просвітницької роботи; остання стосувалася найактуальнішої проблематики осінньо-зимової пори року - гострих респіраторних інфекцій. Старшокласники уважно віднеслися до питань збереження "найціннішого скарбу" - власного здоров'я та одержали відповідно пам'ятки-флаєри з сучасними рекомендаціями превентивного характеру, присвячені питанням зміцнення організму, підвищення опірності різноманітним інфекційним агентам (вірусам парагрипу, RS-інфекції, аденовірусам тощо) та дізналися про вакцинацію від грипу офіційно зареєстрованими препаратами нинішнього епідемічного сезону 2014-2015 рр.

Аритмії серця в загальнолікарській практиці

АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ. 12 червня в приміщенні Палацу “Академічний” кафедрою сімейної медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Департаментом охорони здоров'я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА проведено чергове засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та науково-практичну конференцію “Аритмії серця в загальнолікарській практиці”.

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.

В БДМУ працюють курси надання першої долікарської допомоги

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти з 17 березня 2014 року працюють безкоштовні курси  з надання першої долікарської допомоги.