Профорієнтаційна робота БДМУ

Профорієнтаційна робота БДМУ
Чимало старшокласників Буковини розпочали активну підготовку до ЗНО-2015 задля успішного вступу до вищих навчальних закладів України. 
 
В рамках реалізації вступної кампанії-2015 до Буковинського державного медичного університету, з майбутніми випускниками Чернівецької гімназії № 3 проведено профорієнтаційну роботу, яка була реалізована у форматі інформаційно-мотивуючої бесіди. Впродовж бесіди зацікавлені старшокласники отримали флаєри про Буковинський державний медичний університет і були запрошені на "День відкритих дверей" у палац "Академічний" 16 листопада 2014 року.
Примітним і вдалим стало поєднання профорієнтаціної та санітарно-просвітницької роботи; остання стосувалася найактуальнішої проблематики осінньо-зимової пори року - гострих респіраторних інфекцій. Старшокласники уважно віднеслися до питань збереження "найціннішого скарбу" - власного здоров'я та одержали відповідно пам'ятки-флаєри з сучасними рекомендаціями превентивного характеру, присвячені питанням зміцнення організму, підвищення опірності різноманітним інфекційним агентам (вірусам парагрипу, RS-інфекції, аденовірусам тощо) та дізналися про вакцинацію від грипу офіційно зареєстрованими препаратами нинішнього епідемічного сезону 2014-2015 рр.