Викладачі БДМУ відвідали дитячий протитуберкульозний санаторій

Викладачі БДМУ відвідали дитячий протитуберкульозний санаторій

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року, і вперше цей день відзначено в 1950 році. Організація об’єднаних націй підтримала ініціативу федерації жінок і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності.

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей співробітники кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб та лікарі-інтерни ІІ року навчання за спеціальністю «Педіатрія» відвідали Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Садгора».

Спільні заходи співробітників кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб БДМУ та колективу Обласного дитячого протитуберкульозного санаторію «Садгора» напередодні тематичних свят проводяться постійно та стали вже доброю традицією. Цього року 27 травня асистент кафедри Гарас М.Н. провів комплексні спірометричні обстеження пацієнтам пульмонологічного та фтизіатричного відділень, а також бесіди з дітьми щодо запобіганню укусів кліщів.

Оскільки територія санаторію розміщена в садово-парковій зоні актуальним виявився проведений за участю лікарів-ординаторів круглий стіл про профілактику хвороби Лайма в дітей. Насамкінець гості ознайомилися з лікувально-діагностичною базою санаторію, відвідали заняття з дітьми дошкільного віку, презентували виготовлені санбюлетені та миючі засоби.