Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Професор БДМУ взяв участь у конференції в Португалії

18-19 квітня у м. Лісабон відбулась Міжнародна конференція з клінічного дослідження по лікуванню пацієнтів з нейрогенними розладами сечовипускання, в якій прийняв участь професор БДМУ Валерій Зайцев.

Під час конференції відбулись пленарні засідання, присвячених коректному включенню пацієнтів в дослідження, дотримання процедур дослідження, безпеки пацієнтів та їх медичному супроводу. Проф. Зайцев В.І. виступив з доповіддю щодо особливостей проведення даного дослідження в Україні, висвітлив слабкі місця та можливі шляхи їх подолання. Було розглянуто основні критерії відбору пацієнтів та головні проблемні місця, з якими можуть зіткнутись дослідники.

Під час роботи конференції було проведено обмін науковою інформацією та досвідом організації клінічних досліджень з колегами з різних країн та можливості впровадження нових досягнень в діагностиці та лікуванні хвороб сечостатевої системи в навчальний процес та клінічну практику лікувально-профілактичних закладів Чернівецької області.
Четвер, 26 квітня 2018

Репродуктивне здоров'я жінки

6 червня 2017 року доцент кафедри акушерства та гінекології Косілова С.Є. провела круглий стіл з лікарями жіночої консультації № 2  «Гіперпролактінемія, як фактор ризику порушення репродуктивного здоров’я жінки».

Репродуктивне здоров’я молоді

Науковий форум Репродуктивне здоров’я молоді

25 жовтня у Буковинському державному медичному університеті розпочав роботу дводенний науковий симпозіум“Репродуктивне здоров’я молоді”, організаторами якого є Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України, Буковинський державний медичний університет (кафедра акушерства і гінекології з курсом дитячої та підліткової гінекології та кафедра акушерства та гінекології факультету післядипломної освіти), Головне управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА, Асоціація акушерів-гінекологів України.

Реформування екстреної медичної допомоги

Реформування екстреної медичної допомоги має бути завершене до кінця року. Міністерством охорони здоров’я України ведеться постійний моніторинг реалізації керівниками регіонів завдань реформи ЕМД та відстежуються проблемні питання на цьому шляху. Про це йшлося 22 січня на засіданні розширеної Колегії МОЗ під головуванням Міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової.

Робота студентки БДМУ – в трійці лідерів наукового конгресу в Словенії

Студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету взяли участь у IV Міжнародному студентському конгресі стоматологів у Любляні (Словенія).