Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Професор БДМУ взяв участь у конференції в Португалії

18-19 квітня у м. Лісабон відбулась Міжнародна конференція з клінічного дослідження по лікуванню пацієнтів з нейрогенними розладами сечовипускання, в якій прийняв участь професор БДМУ Валерій Зайцев.

Під час конференції відбулись пленарні засідання, присвячених коректному включенню пацієнтів в дослідження, дотримання процедур дослідження, безпеки пацієнтів та їх медичному супроводу. Проф. Зайцев В.І. виступив з доповіддю щодо особливостей проведення даного дослідження в Україні, висвітлив слабкі місця та можливі шляхи їх подолання. Було розглянуто основні критерії відбору пацієнтів та головні проблемні місця, з якими можуть зіткнутись дослідники.

Під час роботи конференції було проведено обмін науковою інформацією та досвідом організації клінічних досліджень з колегами з різних країн та можливості впровадження нових досягнень в діагностиці та лікуванні хвороб сечостатевої системи в навчальний процес та клінічну практику лікувально-профілактичних закладів Чернівецької області.
Четвер, 26 квітня 2018