Під час круглого столу обговорили можливості небулайзерної терапії

Під час круглого столу обговорили можливості небулайзерної терапії

З нагоди Дня науки та Всесвітнього дня боротьби з астмою та алергією 2 червня на кафедрі педіатрії та дитячих інфекційних хвороб

під керівництвом проф. О.К.Колоскової проведено круглий стіл, присвячений можливостям небулайзерної терапії при патології респіраторного тракту у дітей різного віку.

Учасниками круглого столу були студенти 5 курсу спеціальності «Педіатрія», які разом зі своїми викладачами ас. Сажином С.І., Власовою О.В., Шаховою О.О, та керівником студентського наукового гуртка кафедри доц. Тарнавською С.І. обговорювали основні принципи небулайзерної терапії в педіатрії.

Враховуючи неінвазивність та доступність даного методу доставки ліків у дітей, особливо молодшого віку, увага слухачів акцентувалась на сучасних можливостей базисного профілактичного лікування бронхіальної астми у дітей різного віку за допомогою небулайзера. Були розглянуті основні принципи роботи небулайзерів, покази та техніка проведення інгаляцій, основні групи лікарських засобів, які застосовуються при небулайзерній терапії.