Під час круглого столу обговорили можливості небулайзерної терапії

З нагоди Дня науки та Всесвітнього дня боротьби з астмою та алергією 2 червня на кафедрі педіатрії та дитячих інфекційних хвороб

під керівництвом проф. О.К.Колоскової проведено круглий стіл, присвячений можливостям небулайзерної терапії при патології респіраторного тракту у дітей різного віку.

Учасниками круглого столу були студенти 5 курсу спеціальності «Педіатрія», які разом зі своїми викладачами ас. Сажином С.І., Власовою О.В., Шаховою О.О, та керівником студентського наукового гуртка кафедри доц. Тарнавською С.І. обговорювали основні принципи небулайзерної терапії в педіатрії.

Враховуючи неінвазивність та доступність даного методу доставки ліків у дітей, особливо молодшого віку, увага слухачів акцентувалась на сучасних можливостей базисного профілактичного лікування бронхіальної астми у дітей різного віку за допомогою небулайзера. Були розглянуті основні принципи роботи небулайзерів, покази та техніка проведення інгаляцій, основні групи лікарських засобів, які застосовуються при небулайзерній терапії.

Всеукраїнська олімпіада з патологічної анатомії

Упродовж 8-10 квітня в Сумському державному університеті відбувся ІІ-й тур VI-ї Всеукраїнської студентської олімпіади з патологічної анатомії. Цього року Буковинський державний медичний університет представляла команда з 4-х учасників – представників медичного факультету №2, які гідно презентували свій навчальний заклад. Відрадно, що кожен представник БДМУ отримав свою нагороду.

Всеукраїнська студентська олімпіада з медичної біології

На базі кафедри медичної біології та генетики Буковинського державного медичного університету 2 жовтня розпочато II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної біології серед студентів вищих медичних і класичних університетів України III-IV рівнів акредитації.

До Дня здоров’я провели акцію з виявлення цукрового діабету

За ініціативи кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ

Кафедрою дерматовенерології проведено заходи з нагоди Дня меланоми

У рамках Всесвітнього Дня меланоми співробітники кафедри дерматовенерології Буковинського державного медичного університету 24 березня провели «День відкритих дверей» з метою обстеження на наявність ознак меланоми.