Професор із Канади прочитав лекцію в БДМУ

6 квітня 2017 року у лекційній залі кафедри медичної біології та генетики ВДНЗ України «БДМУ» прочитав лекцію Др. Метью Коші – професор-генетик із Канади.

Др. Коші вже вдруге читає лекцію в БДМУ, цього разу тема лекції була наступна – «Філософія в генетиці»

Лекцію заслухали співробітники кафедри – к.мед.н. Власова К.В., доцент Хоменко В.Г., к.мед.н. Кривчанська М.І., викладач Урбанчук Н.М., старший викладач кафедри іноземних мов – Войткевич Н.І., головний куратор іноземних студентів – Войткевич Ю.І. та студенти І-ІІІ курсів медичних факультетів університету.

Присутні зацікавлено слухали доповідь професора про генетичні дослідження в Канаді та Сполучених Штатах Америки, про отримані цікаві результати при проведенні ним досліджень. Після лекції Др.Метью Коші відповів на запитання слухачів.

На завершення завідувач кафедри, професор Булик Р.Є. подякував професору Коші за цікаву лекцію і висловив побажання іще не раз зустрітися в БДМУ

Інформацію про зустріч надали співробітники кафедри медичної біології та генетики доцент Хоменко В.Г., к.мед.н. Власова К.В.

Галерея зображень:
Професор із Канади прочитав лекцію в БДМУ

Професор з Німеччини провела навчальний семінар з психодіагностики

23-25 жовтня 2015 р. у ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» у рамках співпраці між університетом та Психіатричною клінікою м. Мюнстерлінген (Швейцарія) відбувся навчально-практичний семінар «Операціоналізована психодинамічна діагностика (ОПД2). Базовий курс».

Професор-генетик з Канади прочитав лекцію студентам

На запрошення ганійської студентської громади БДМУ славетне місто Чернівці відвідав професор з Канади Dr. Mathew P. Koshy,