Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Викладач БДМУ пройшов стажування в Німеччині

Упродовж 8-21 січня професор кафедри урології та нейрохірургії БДМУ Валерій Зайцев взяв участь у практичному курсі «Передова лапароскопія в урології» в клініці Гейдельбергського університету (м. Мангайм, Німеччина).

Під час відрядження Зайцев В.І. брав участь у складних урологічних операціях, в тому числі при онкологічних захворюваннях, що дозволило удосконалити знання щодо сучасних методів малоінвазивних та відкритих оперативних втручань в урології. Частина операцій виконувались за допомогою операційного робота, який широко використовується в клініці.

Під час проходження практичного курсу професор БДМУ ознайомився з найбільш передовими досягненнями у галузі ендоскопічної та лапароскопічної урології, з новими тенденціями у даній галузі. Найбільш складними в сучасній урології залишаються операції з приводу новоутворень сечостатевої системи, на удосконалення яких і був зроблений акцент. Під час перебування у Німеччині Валерій Іванович брав участь в оперативних втручаннях різних типів (радикальна простатектомія, цистектомія з пластикою сечового міхура, резекція нирки та нефректомія), які виконувались як відкритим, так і лапароскопічним доступами. Окрім того, Зайцев В.І. отримав можливість проведення обміну науковою інформацією та досвідом практичної роботи з колегами з Німеччини. Було обговорено досвід та можливості впровадження нових досягнень в діагностиці та лікуванні хвороб сечостатевої системи в навчальний процес та клінічну практику лікувально-профілактичних закладів Чернівецької області. Досвід та інформація, отримані під час відрядження, будуть слугувати для впровадження нових методик лапароскопічних та відкритих операцій в практичній урології.

Викладачі БДМУ пройшли стажування в Чехії

Викладачі БДМУ пройшли стажування у Литві

Впродовж 14-18 березня 2017 року 15 співробітників Вищого державного навчального закладу України «БДМУ» пройшли стажування у м. Каунас (Литовська республіка) на базі Литовського університету наук здоров’я та Республіканської каунаської клініки.