Університетська стоматологічна клініка допомагає військовослужбовцям

В Університетській стоматологічній клініці викладачі та лікарі-інтерни надають безкоштовну допомогу військовослужбовцям, які повернулися із зони АТО та їхнім родинам. На цей час оглянуто та надано допомогу близько 50 пацієнтам.

Акція до Всесвітнього дня посмішки

З нагоди Всесвітнього дня посмішки студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету під керівництвом асистента кафедри хірургічної та дитячої стоматології Мандзюк Тетяни Богданівни провели акцію приурочену цьому святу.

В БДМУ буковинців навчатимуть надавати першу долікарську допомогу

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти охочим будуть проводити навчальні заняття щодо надання першої медичної долікарської допомоги. Потреба у таких курсах виникла у зв’язку з численними проханнями жителів нашого краю.

В БДМУ працюють курси надання першої долікарської допомоги

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти з 17 березня 2014 року працюють безкоштовні курси  з надання першої долікарської допомоги.