Представники БДМУ взяли участь у стоматологічній конференції

27–28 лютого відбулася 4 міжнародна стоматологічна конференція студентів і молодих учених «Актуальні питання сучасної стоматології».

Організаторами форуму виступили стоматологічний факультет Ужгородського національного університету, ТОВ «Університетська стоматологічна поліклініка (м. Ужгород), Асоціація судової стоматології України, Асоціація студентів-стоматологів України, Наукове товариство студентів і аспірантів стоматологічного факультету УжНУ.

Конференція викликала значний інтерес серед молодих професіоналів, що відобразилося у кількості учасників, яка досягла майже 500 осіб. Її відвідали майбутні стоматологи з Києва, Полтави, Львова, Тернополя, Чернівців, Вінниці та інших міст України. Протягом першого робочого дня відбувся відкритий лекторій, на якому свої доповіді представили ректор Ужгородського національного університету професор Володимир Смоланка, генеральний секретар Асоціації стоматологів України професор Ірина Мазур (м. Київ), доцент Олександр Бєліков (м. Чернівці), доцент Роман Левандовський (м. Чернівці), ст.н.с. Володимир Гороховський (м. Одеса), доцент Наталія Гасюк (м. Тернопіль), ст.н.с. Сергій Войнарович (м. Київ), практичні лікарі-стоматологи Сергій Третьяков та Олександр Бєліков (м. Київ).

Під час секційних засідань свої роботи представили студенти Буковинського державного медичного університету – Жабюк Тетяна (ІІІ курс) та Василова Ольга (ІІ курс).

У неділю 1 березня на стоматологічному факультеті УжНУ відбувся останній захід конференції – стоматологічний брейн-ринг серед студентських команд, який організувала і провела професор Наталія Біденко з Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (м. Київ). Відібрані три найсильніші команди – одна з яких команда Буковинського державного медичного університету. Команди візьмуть участь у фіналі, що відбудеться у Києві 16-17 квітня.

VІ Конгрес неонатологів України

VІ Конгрес неонатологів України «Актуальні питання неонатології», присвячений 15-річчю ГО «Асоціація неонатологів  України» відбувся у м.Київ 17-18 вересня року.

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю науковців та лікарів-дерматовенерологів

3 жовтня в Чернівцях розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю “Структурно-організаційна перебудова дерматовенерологічної служби в умовах реформування системи охорони здоров’я України”, яка триватиме упродовж 3-4 жовтня. Організаторами наукового зібрання є Міністерство охорони здоров’я України, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця, Буковинський державний медичний університет та Українська асоціація лікарів-дерматовенерологів і косметологів.

Всеукраїнська олімпіада з патологічної анатомії

Упродовж 8-10 квітня в Сумському державному університеті відбувся ІІ-й тур VI-ї Всеукраїнської студентської олімпіади з патологічної анатомії. Цього року Буковинський державний медичний університет представляла команда з 4-х учасників – представників медичного факультету №2, які гідно презентували свій навчальний заклад. Відрадно, що кожен представник БДМУ отримав свою нагороду.