Представники БДМУ взяли участь у стажуванні в Словаччині

Упродовж 2-5 липня 2017 року  5 викладачів та 1 студентка БДМУ пройшли стажування на базі Медичного Університету ім. Павла Йозефа Шафарика та Університетській лікарні ім. Л. Пастера (м. Кошице, Словаччина). Фахівці БДМУ проходили стажування за спеціальністю «педіатрія» - Колоскова О.К., Білоус Т.М., Іванова Л.А., Марусик У.І., а також проходила стажування студентка 3 курсу стоматологічного факультету за спеціальністю «стоматологія» Батіг І.В.

Викладачі БДМУ взяли участь у з’їзді отоларингологів України

У місті Львів з 17 по 20 травня проходив ХІІ з’їзд отоларингологів України.

Викладачі БДМУ взяли участь у конференції до Дня боротьби з раком

До Всесвітнього дня боротьби з онкологічними захворюваннями 4 лютого у КМУ «Міська поліклініка №1» проведена науково-практична конференція

Викладачі БДМУ взяли участь у Міжнародній конференції

Вже 8-й рік поспіль у листопаді проходить Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми зовнішньої політики України».