Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ провели курси з надання невідкладної допомоги

Курси з надання невідкладної допомоги

Студенти Буковинського державного медичного університету 5 курсу, медичного факультету №2 Парастивюк Євгенія, Новосівська Любов, Берегій Олексій та студентка 4 курсу медичного факультету №1 Нестеровська Ольга,

представники ГО “Всеукраїнська молодіжна асоціація студентів-медиків” за підтримки Департаменту охорони здоров’я ЧОДА провели безкоштовні курси з надання невідкладної допомоги. Учасниками стали журналісти місцевих телеканалів, радіопередач та газет. Враховуючи актуальність проблеми високої смертності людей через необізнаність у наданні невідкладної допомоги, а саме зупинки кровотечі, основний акцент приділявся техніці накладання джгутів, пов’язок, вмінню користуватись підручними засобами задля зупинки малих та масивних кровотеч. Особлива увага також акцентувалась на необхідності кожної людини у підготовці особистої тривожної сумки, а саме на її укомплектування. Присутні мали можливість спробувати себе у ролі рятувальника при наданні допомоги у певних ситуаціях.

Окрім того, учасників вчили основам самооборони та продемонстрували бойову зброю.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ провели курси з надання невідкладної допомоги