Студенти БДМУ провели курси з надання невідкладної допомоги

Курси з надання невідкладної допомоги

Студенти Буковинського державного медичного університету 5 курсу, медичного факультету №2 Парастивюк Євгенія, Новосівська Любов, Берегій Олексій та студентка 4 курсу медичного факультету №1 Нестеровська Ольга,

представники ГО “Всеукраїнська молодіжна асоціація студентів-медиків” за підтримки Департаменту охорони здоров’я ЧОДА провели безкоштовні курси з надання невідкладної допомоги. Учасниками стали журналісти місцевих телеканалів, радіопередач та газет. Враховуючи актуальність проблеми високої смертності людей через необізнаність у наданні невідкладної допомоги, а саме зупинки кровотечі, основний акцент приділявся техніці накладання джгутів, пов’язок, вмінню користуватись підручними засобами задля зупинки малих та масивних кровотеч. Особлива увага також акцентувалась на необхідності кожної людини у підготовці особистої тривожної сумки, а саме на її укомплектування. Присутні мали можливість спробувати себе у ролі рятувальника при наданні допомоги у певних ситуаціях.

Окрім того, учасників вчили основам самооборони та продемонстрували бойову зброю.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ провели курси з надання невідкладної допомоги

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

БДМУ надіслав понад 70 тисяч гривень фінансової допомоги для військовослужбовців України.

6 березня на офіційному сайті Міноборони було розміщено звернення управління преси та інформації військового відомства про потребу військовослужбовців у матеріальній та моральній підтримці громадян України.

В БДМУ працюють курси надання першої долікарської допомоги

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти з 17 березня 2014 року працюють безкоштовні курси  з надання першої долікарської допомоги.