Студентів БДМУ відзначено на міжнародній конференції “Інновації в медицині”.

Впродовж 26-27 березня в м. Івано-Франківську відбулася 83 науково-практична конференція студентів і молодих учених з міжнародною участю “Інновації в медицині”.

Студенти Буковинського державного медичного університету гідно представили свій навчальний заклад. Зокрема студентка V курсу медичного факультету №1 Анастасія Сивокоровська виборола диплом І ступеня у секції “Нормальна та патологічна морфологія, оперативна хірургія та топографічна анатомія, гістологія” (наукові керівники – професор Віктор Бачинський та доцент Олег Ванчуляк), також дипломом І ступеня нагороджений студент V курсу медичного факультету №2 Максим Ткачук, що доповідав на секції “Акушерство і гінекологія, анестезіологія та інтенсивна терапія” (науковий керівник – доцент Микола Кокалко). Студентка ІV курсу медичного факультету №1 Оксана Гавриньова посіла ІІІ місце з доповіддю на секції “Внутрішня медицина” (науковий керівник – асистент Кристина Чимпой).

БДМУ серед лідерів винахідницької діяльності

Як відомо, в просуванні інновацій велике значення мають патенти.

Найкраща студентка Чернівців навчається в БДМУ

26 листопада в палаці “Академічний” відбувся одинадцятий міський конкурс “Кращий студент року – 2012”. Участь у конкурсі брали представники 16 навчальних закладів. Згідно рішення Студентської ради БДМУ на даний конкурс було делеговано відмінницю у навчанні, артистку студентського театру, студентку ІІІ курсу медичного факультету №2 Анастасію Пушкашу.

Співпраця Буковинського державного медичного університету та Інституту органічної хімії НАН України

Співпраця БДМУ та Інституту органічної хімії НАН України

24 жовтня Буковинський державний медичний університет з офіційним візитом відвідали директор Інституту органічної хімії НАН України член-кореспондент Національної академії наук України Віталій Кальченко та заступник директора з наукової роботи, доктор хімічних наук, професор Михайло Вовк.