Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення...

Студентів БДМУ відзначено на міжнародній конференції “Інновації в медицині”.

Впродовж 26-27 березня в м. Івано-Франківську відбулася 83 науково-практична конференція студентів і молодих учених з міжнародною участю “Інновації в медицині”.

Студенти Буковинського державного медичного університету гідно представили свій навчальний заклад. Зокрема студентка V курсу медичного факультету №1 Анастасія Сивокоровська виборола диплом І ступеня у секції “Нормальна та патологічна морфологія, оперативна хірургія та топографічна анатомія, гістологія” (наукові керівники – професор Віктор Бачинський та доцент Олег Ванчуляк), також дипломом І ступеня нагороджений студент V курсу медичного факультету №2 Максим Ткачук, що доповідав на секції “Акушерство і гінекологія, анестезіологія та інтенсивна терапія” (науковий керівник – доцент Микола Кокалко). Студентка ІV курсу медичного факультету №1 Оксана Гавриньова посіла ІІІ місце з доповіддю на секції “Внутрішня медицина” (науковий керівник – асистент Кристина Чимпой).