Студенти-іноземці БДМУ взяли участь у Першому Буковинському поетичному марафоні «Дотик словом»

Студенти-іноземці БДМУ взяли участь у Першому Буковинському поетичному марафоні

21 березня на базі Чернівецької обласної універсальної бібліотеки ім. М. Івасюка з нагоди відзначення Всесвітнього дня поезії відбувся Перший Буковинський поетичний марафон «Дотик словом», на якому були присутні начальник Управління культури ЧОДА Віра Китайгородська, відомі буковинські письменники та діячі культури, поети-початківці, студенти, учні навчальних закладів області, шанувальники поезії.

Також у заході взяли участь викладачі кафедри суспільних наук та українознавства ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» доцент Марія Цуркан і викладач Ірина Каізер, а також студенти-іноземці медичного факультету № 3: Ані Йорк, 41 група; Еффах Обед і Мурай Гіфті, 58 група (ІІ курс) і стоматологічного факультету: Омар Ехаб, 8 група (І курс).

Студенти-іноземці читали напам’ять вірші українських поетів (Т.Шевченка, Л.Костенко, П.Тичини, В Симоненка) і, за оцінкою присутніх, продемонстрували високий рівень декламування та виразної вимови. «Студенти-медики, які приїхали на Буковину з різних куточків світу, стали сьогодні вишуканою окрасою нашого заходу», – зазначила заступник директора з питань внутрішньої роботи, заслужений працівник культури України Олена Василівна Баннікова.

Підтвердженням слів Олени Василівни стали гучні оплески та численні «браво!». На згадку про участь у марафоні студентам БДМУ подарували збірки віршів сучасних буковинських митців слова. Пишаємося нашими студентами-іноземцями і віримо, що українська поезія зігріла їхні душі й серця, подарувавши любов до українського слова, українського народу й України!

Четвер, 22 березня 2018