Першість БДМУ з шахів

9 квітня в університеті пройшли змагання першості БДМУ з шахів. З цього виду спорту змагання найбільш довготривалі: попередні ігри почалися ще з середини березня, і ось відбулася, власне, фінальна частина змагань серед найкращих шахістів.

Як зазначила тренер з шахів – старший викладач кафедри врунтрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Людмила Ібрагімова, – щороку кількість учасників збільшується, як покращується і їх рівень майстерності. За звання кращого шахіста зав’язалася справжня боротьба. В підсумку місця розподілилися наступним чином:

Юнаки:

І місце – Курцеба Мирон (медичний факультет №2, 2 курс)

ІІ місце – Дан Іван (медичний факультет №2, 2 курс)

ІІІ місце – Гунько Влад (фармацевтичний факультет, 1 курс)

Дівчата:

І місце – Бойтель Олена (медичний факультет №4, “Сестринська справа” бакалавр, 1 курс)

ІІ місце – Лукащук Катерина (медичний факультет №1, 1 курс)

ІІІ місце – Почигайло Олеся (медичний факультет №2, 2 курс)

У загальнокомандному заліку результати наступні:

І місце – медичний факультет №2

ІІ місце – медичний факультет №4

ІІІ місце – медичний факультет №1

В БДМУ проведено спортивно-ігрові естафети “Квітневі посмішки”

1 квітня у спортивному комплексі БДМУ в змаганнях зі спортивно-ігрових естафет “Квітневі посмішки” зустрілися команди загальноосвітньої школи №20 , гімназії №1, медичного ліцею та нашого університету.

Йодний дефіцит – глобальна проблема людства

Йоддефіцитні захворювання – сукупність всіх негативних наслідків йодного дефіциту на організм людини, котрі можуть бути попереджені достатнім надходженням цього мікроелементу з продуктами харчування.

Конкурс на кращу листівку до Дня студента

Є в морозному січні радісний день, наповнений якимось весняним настроєм. Це 25 січня – Тетянин день – День всіх студентів.Перший раз це свято відзначали у 1755 р. Проходили роки. Студенти ставали лікарями, адвокатами, учителями, письменниками. Але Тетянин день не забувався і не змінювався.

Обласні змагання з вільної боротьби

2 квітня 2014 року збірна команда університету з вільної боротьби успішно виступила на змаганнях ІV Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації. У загальнокомандному заліку спортсмени Буковинського державного медичного університету здобули бронзу.