Завершив роботу конгрес BIMCO 2020 ONLINE

Буковинський державний медичний університет
8 квітня відбувся другий і завершальний день VII Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу BIMCO 2020 ONLINE.
 
Учасники мали змогу відвідати теоретичний воркшоп від платформи онлайн-навчання AMBOSS. Її представники долучили студентів та молодих учених до обговорення проблем, з якими можна зіткнутись безпосередньо під час здобуття медичної освіти.
 
Під час воркшопу від Таннера Шранка: «Навчатися «розумно», а не «важко»: твій шлях стати кращим в медицині» учасникам конгресу була продемонстрована платформа, яка широко використовується у всьому світі для підготовки до таких іспитів як IFOM та USMLE.
 
Також команда AMBOSS надала усім молодим науковцям – учасникам BIMCO безкоштовний двотижневий доступ до своїх ресурсів.
 
Одразу після завершення майстер класу слухачі під’єднались до своїх онлайн аудиторій для початку другого дня секційних засідань. Доповідачі представляли свої роботи на вісьмох секціях, аналогічно першому дню. Загалом на онлайн-засіданнях конгресу прозвучало 400 доповідей.
 
Після секційних засідань учасники мали змогу прослухати III пленарну лекцію на тему: «Role of Neuronal Chromatin Regulation in Memory Formation and Cognitive Disorders» від старшого наукового співробітника Німецького центру нейродегенеративних хвороб – лікаря Cemil Kerimoglu (м. Геттінген, Німеччина).
 
На закритті конгресу ректор Буковинського державного університету професор Бойчук Тарас Миколайович підвів підсумки конгресу, відзначивши високий науковий рівень доповідей та ілюстративність презентацій в рамках секційних засідань форуму.
 
Усі учасники, що приєдналися до нас, зможуть завантажити свої сертифікати у персональному кабінеті BIMCO. Ті учасники, чиї роботи здобули призові місця, протягом 5 днів після завершення конгресу отримають дипломи, що будуть завантажені до їх персонального акаунту на сайті конгресу https://bim.co.ua. Дипломи захищені спеціальною системою захисту, яка унеможливлює їхню фальсифікацію.
 
Збірник матеріалів конгресу BIMCO Journal Abstracts Book, який включив 885 тез доповідей, вже опублікований на офіційному сайті конгресу.
 
Ще одна сходинка на шляху наукових здобутків подолана.
 
Чекаємо Вас у Чернівцях на ВІМСО 2021!