Ні разу не пошкодував, що зробив БДМУ частиною свого життя

Буковинський державний медичний університет
Випускники-іноземні громадяни про навчання в Буковинському державному медичному університеті
 
Файсал Салім Аль-Бдур, випускник медичного факультету №3
 
Я чітко пам’ятаю той період, коли вирішив поступати в медичний університет та вирішував, який обрати. Серед всіх можливих варіантів вибрав БДМУ тому, що він має високий академічний та науковий рейтинг, чудово розвинуту інфраструктуру, потужну та активну студентську спільноту, а також гарні відгуки від знайомих випускників. Я ні разу не пошкодував, що зробив БДМУ частиною свого життя назавжди.
 
Є багато моментів із студентського життя, які я не забуду. Згадую, як на першому курсі ми ще нікого не знали, не знали одне одного, тільки знайомилися і починали дружити, проводили час разом, гуляючи містом. Ми також знайомилися і з українськими студентами, з якими досі дружимо. Ще запам’ятався мені виступ на сцені під час проведення урочистого заходу в БДМУ, я завжди намагався брати участь у подіях із життя університету.
 
Часто допомагав оргкомітету СНТ БДМУ в організації та проведенні різноманітних наукових заходів, оскільки завжди любив наукові дослідження. Я був членом Студентської ради БДМУ, з якою пов’язані всі найважливіші моменти мого життя в університеті. Також мені дуже подобається спорт, за час навчання я входив до команди БДМУ з футболу, яка неодноразово перемагала і була нагороджена на різноманітних чемпіонатах.
 
Хочу побажати майбутнім студентам гарно вчитися в університеті, хоч навчання і важке, але воно того варте. Відразу зрозумійте, чи медицина вам близька, і якщо так – сміливо йдіть до своєї мрії стати лікарем! Бажаю вам здоров’я і найшвидшого повернення до звичного життя без карантину!
 
Кожна мить в БДМУ є незабутньою…
 
Наір Аішварія Анілкумар, випускниця медичного факультету №3
 
У цьому університеті моя подорож розпочалася з 2014 року і часто нагадувала американські гірки, бо були й злети, й падіння. Однак мені за честь працювати з такими великими професорами та докторами, які допомогли змінити обличчя сучасної медицини. Буковинський державний медичний університет – це 75-річний університет з високим рейтингом серед університетів та високим академічним рівнем, що постійно підтверджується найкращими результатами складання іспиту в Медичній комісії Індії. Особливої уваги заслуговує тут дисципліна, атмосфера, інфраструктура лікарень та бібліотека – все на високому рівні і добре обладнані. Але найбільшу повагу викликає професорсько-викладацький склад університету, висококваліфікований та завжди готовий допомогти і дати знання.
 
Кожна мить в БДМУ є незабутньою, але деякі моменти справді особливі, а деякі змусять вас сміятись, коли ви згадуєте їх як, наприклад, двоярусні ліжка в гуртожитку, сон на лекціях та святкування з друзями їх днів народжень.
 
Майбутнім студентам БДМУ хочеться сказати, що медицина важка, цього не заперечуйте! Інколи навчання буде забирати у вас сили фізично (довгі години), виснажувати вас морально (величезний і складний процес) та емоційно (бачачи, що деякі речі справляють певний вплив). Але пам’ятайте, що це дійсно, дійсно зводиться до того, як ви все сприймаєте. Немає нічого, з чим неможливо впоратися! І не забувайте час-від-часу веселитися!
 
Залишайтеся вірними своєму покликанню, йдіть обраним шляхом та вірте в себе
 
Джеремайя Окло, випускник медичного факультету №3
 
Я розривався у виборі між трьома університетами на заході України в час, коли хотів перевестися з Донецька, де проходили воєнні дії. Прекрасна академічна репутація, що було доведено високим рівнем успішного проходження наших старших лікарів на державних іспитах, та потужна студентська спільнота зіграли ключову роль у виборі БДМУ. Навчання було важким, але кожне відпрацювання чи перескладання модуля було того варте та надало мені впевненості у своїх знаннях.
 
Незабутніх подій під час навчання було дуже багато, але особливо запам’яталося, коли моя команда виграла чемпіонат з футболу на медичному факультеті №3 та коли мене відзначили нагородою.
 
Під час навчання в БДМУ я мав кілька захоплень, серед яких чільне місце посідає розвиток акаунту на Youtube, графічний дизайн, кулінарія, біг. Також за час навчання я двічі брав участь у роботі Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих учених (BIMCO), де був нагороджений дипломом ІІ ступеня за мою наукову роботу, чим дуже пишаюся. В період навчання в БДМУ я також був Президентом Африканської спільноти БДМУ (2017-2019 рр.), член Студентської ради БДМУ, членом English Speaking club (під керівництвом Ніни Войткевич) та Проекту Територія зустріч / The Location (під керівництвом Вікторії Осипенко та Олександри Гарвасюк).

Майбутнім студентам БДМУ я бажаю залишатися вірними своєму покликанню, не сходити з обраного шляху та вірити в себе!

Відеопривітання Йорданської студентської спільноти БДМУ