Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

На базі кафедри медичної біології та генетики Буковинського державного медичного університету 3 жовтня завершився II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної біології.

Серед студентів вищих медичних і класичних університетів України III-IV рівнів акредитації, участь в якому взяли 25 студентів ВМНЗ Вінниці, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Львова, Одеси, Полтави, Тернополя, Харкова та Чернівців. Привітав переможців і учасників проректор з науково-педагогічної роботи БДМУ доцент Ігор Геруш, який коротко ознайомив присутніх з історією, славними традиціями і сьогоденням медичного університету, а також зазначив: «Поза всяким сумнівом, сьогодні, у стінах Буковинського державного медичного університету зустрілися кращі з кращих, про що свідчить високий рівень теоретичної підготовки учасників Олімпіади, досконале володінням ними практичних навичок, високі показники комп’ютерного тестування і вміння розв’язувати складні генетичні задачі.
За високі показники у загальному рейтингу дипломом І ступеня нагороджена студентка Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова – Світлана Гнатенко; дипломом ІІ ступеня –студентка Харківського національного медичного університету Аліна Пивовар; дипломом ІІІ ступеня – студент Буковинського державного медичного університету Роман Рандюк.
На завершення до учасників звернувся Голова журі – член-кореспондент НАПН України, проф. Василь Пішак, який вручив студентам відзнаки у різних номінаціях і побажав їм вагомих показників у навчанні, наукових звершень,  успіхів у втіленні запланованого і нових перемог у житті.

Всеукраїнська олімпіада з патологічної анатомії

Упродовж 8-10 квітня в Сумському державному університеті відбувся ІІ-й тур VI-ї Всеукраїнської студентської олімпіади з патологічної анатомії. Цього року Буковинський державний медичний університет представляла команда з 4-х учасників – представників медичного факультету №2, які гідно презентували свій навчальний заклад. Відрадно, що кожен представник БДМУ отримав свою нагороду.

Всеукраїнська студентська олімпіада. ПЕДІАТРІЯ, ДИТЯЧІ ІНФЕКЦІЇ.

ПЕДІАТРІЯ, ДИТЯЧІ ІНФЕКЦІЇ. Доброю традицією стала щорічна участь студентів та викладачів Буковинського державного медичного університету в олімпіаді з дисципліни “Педіатрія, дитячі інфекції” (англійською мовою). Цьогоріч ІІ етап олімпіади відбувався 9-10 квітня у Луганському державному медичному університеті.

Всеукраїнська студентська предметна олімпіада

Логічним завершенням будь-якої справи є підведення підсумків.
Саме таким, щодо вивчення навчальної дисципліни, є проведення Всеукраїнської студентської предметної олімпіади. Адже, участь в ній, дає можливість студентам максимально розкритися, показати високий рівень знань та вмінь.

Всеукраїнська студентська предметна олімпіада. ГЕНЕТИКА.

Всеукраїнська студентська предметна олімпіада

Студенти Буковинського державного медичного університету – Віталій Чобан, Надія Віщак, Наталія Максимчук та Юлія Любеля під керівництвом асистента кафедри педіатрії та медичної генетики Наталії Підвисоцької взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з медичної генетики з міжнародною участю “Генетик-2013”, який відбувся 22-24 квітня на базі Харківського національного медичного університету.