Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади
На базі кафедри медичної біології та генетики Буковинського державного медичного університету 3 жовтня завершився II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної біології.
 
Серед студентів вищих медичних і класичних університетів України III-IV рівнів акредитації, участь в якому взяли 25 студентів ВМНЗ Вінниці, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Львова, Одеси, Полтави, Тернополя, Харкова та Чернівців. Привітав переможців і учасників проректор з науково-педагогічної роботи БДМУ доцент Ігор Геруш, який коротко ознайомив присутніх з історією, славними традиціями і сьогоденням медичного університету, а також зазначив: «Поза всяким сумнівом, сьогодні, у стінах Буковинського державного медичного університету зустрілися кращі з кращих, про що свідчить високий рівень теоретичної підготовки учасників Олімпіади, досконале володінням ними практичних навичок, високі показники комп’ютерного тестування і вміння розв’язувати складні генетичні задачі.
За високі показники у загальному рейтингу дипломом І ступеня нагороджена студентка Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова – Світлана Гнатенко; дипломом ІІ ступеня –студентка Харківського національного медичного університету Аліна Пивовар; дипломом ІІІ ступеня – студент Буковинського державного медичного університету Роман Рандюк.
На завершення до учасників звернувся Голова журі – член-кореспондент НАПН України, проф. Василь Пішак, який вручив студентам відзнаки у різних номінаціях і побажав їм вагомих показників у навчанні, наукових звершень,  успіхів у втіленні запланованого і нових перемог у житті.