Губернатор оголосив про створення Університетської клініки

У Буковинському державному медичному університеті 25 вересня відбулося засідання Вченої ради. Перше питання порядку денного було присвячене ролі Університетської клініки на базі Лікарні швидкої медичної допомоги у забезпеченні висококваліфікованої медичної допомоги жителям Чернівецької області.

У роботі Вченої ради взяли участь голова Чернівецької обласної державної адміністрації Роман Ванзуряк, голова Чернівецької обласної ради Михайло Гайничеру, директор Департаменту охорони здоров'я проф. Оксана Андрієць, головний лікар ОКУ «Лікарня ШМД – університетська клініка» Олександр Грушко, які відзначили, що спільними зусиллями рівень надання медичної допомоги краянам буде піднято на значно вищий щабель. Роман Ванзуряк зазначив, що наявність університетських лікарень – це вимога часу та практика світу у багатьох розвинених країнах. Така новація передбачає суттєве покращення рівня підготовки фахівців, а також дозволяє нашим медикам бути висококласними спеціалістами на міжнародному ринку праці. «Весь світ переходить на об’єднання практичної медицини з науковою базою», – додав головний лікар ЛШМД Олександр Грушко. «Ми хочемо максимально наблизити науку до практики. Стандарти Європи повинні бути у наших медичних закладах, адже це розширить спектр надання допомоги та підвищить рівень наших фахівців», – заявила Оксана Андрієць.
Також на засіданні Вченої ради були розглянуті питання про клінічну підготовку студентів та опанування ними практичних навичок за підсумками виробничих і навчальних практик у 2013-2014 н. р. та заходи щодо їх покращання; про роботу університетської бібліотеки; питання про подання до вчених звань, матеріали засідання наукової комісії, матеріали інформаційних листів, матеріали засідання ЦМК.

Аритмії серця в загальнолікарській практиці

АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ. 12 червня в приміщенні Палацу “Академічний” кафедрою сімейної медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Департаментом охорони здоров'я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА проведено чергове засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та науково-практичну конференцію “Аритмії серця в загальнолікарській практиці”.

Круглий стіл до 70-річчя БДМУ

До 70-річчя БДМУ

На кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб асистент кафедри Т. В. Рева провела круглий стіл, присвячений 70-річчю Буковинського державного медичного університету.

До участі у заході були запрошені завідувач кафедри професор О.С. Хухліна та доценти кафедри Є.І. Шоріков, І.В. Трефаненко, Г.І. Шумко.

Співпраця БДМУ з практичною охороною здоров’я

НАУКА – ПРАКТИЦІ. 4 червня у Глибоцькому районному центрі первинної медико-санітарної допомоги відбувся День сімейного лікаря. У роботі заходу взяли участь фахівці Буковинського державного медичного університету, які презентували доповіді, присвячені актуальним проблемам ревматології та дитячої інфектології.

Співпраця Буковинського державного медичного університету та Інституту органічної хімії НАН України

Співпраця БДМУ та Інституту органічної хімії НАН України

24 жовтня Буковинський державний медичний університет з офіційним візитом відвідали директор Інституту органічної хімії НАН України член-кореспондент Національної академії наук України Віталій Кальченко та заступник директора з наукової роботи, доктор хімічних наук, професор Михайло Вовк.