Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Шановні випускники 2016 року!

Щиро вітаю Вас з успішним завершенням Буковинського державного медичного університету і отриманням дипломів!  Ви подолали важливий життєвий рубіж – навчання в університеті.
Сьогодні ми проводжаємо Вас у довгу і захоплюючу дорогу професійного зростання. Позаду Вас роки веселого студентського життя, щасливої пори радісних відкриттів і незабутніх зустрічей. Попереду – доросле професійне життя і нові звершення. У БДМУ Ви отримали якісні знання, мали можливість розвивати свої творчі здібності, осягнути славні сторінки історії й долучитися до досягнень нашого університету – одного з кращих вищих медичних навчальних закладів України.

За свою історію Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» випустив майже 27 тисяч студентів. Цього року ми відзначаємо ювілейний 70-й випуск лікарів, 6-ий випуск лікарів-стоматологів, провізорів, 8-ий випуск фармацевтів (бакалавр), 14-ий випуск фармацевтів (молодший спеціаліст), 6-ий випуск медичних сестер (магістр), 19-ий випуск медичних сестер (бакалавр), 12-ий випуск медичних сестер (молодший спеціаліст). 874 студенти отримають почесне звання «Випускник БДМУ».

Дорогі випускники, впевнений, що навчання в університеті Ви згадуватимете з особливим душевним теплом, пронесете крізь все своє життя почуття вдячності і поваги до своїх викладачів і наставників. Бажаю Вам великих успіхів і здійснення мрій. Який би життєвий шлях Ви не обрали, завжди залишайтеся гідними і чесними людьми, патріотами своєї країни. Будьте впевненими у собі та власних силах, наполегливо йдіть до свої мети!

Щасливої дороги, випускники! Пам’ятайте, що Буковинський державний медичний університет завжди гостинно чекає на Вас.

Слава Університету! Слава професорам! Слава випускникам!

З повагою,

Ректор                                                                Тарас Бойчук