Основні віхи становлення і здобутки кафедри анестезіології та реаніматології

Основні віхи становлення і здобутки кафедри анестезіології та реаніматології
До 70-річчя Буковинського державного медичного університету та з нагоди Всесвітнього дня анестезіолога асистентом кафедри анестезіології та реаніматології Володимиром Петриничем 13 жовтня організовано проведення круглого столу.
 
Тема круглого столу «Основні віхи становлення і здобутки кафедри анестезіології та реаніматології Буковинського державного медичного університету».
До участі у заході були запрошені д.мед.н., доцент Олексій Ткачук, доцент Василь Ротар, асистент Петро Кифяк.
Студенти ознайомилися з історією розвитку анестезіології та історією кафедри анестезіології та реаніматології, її фундаторами, науковими здобутками та перспективними завданнями кафедри на сучасному етапі.
Більше новин БДМУ: 

Викладачі БДМУ, які носять почесне звання "Заслужений лікар України"

Професія лікаря належить до однієї з найдавніших і вважається однією з найшляхетніших. Як відомо, клятва Гіппократа була першою професійною клятвою, що стала праобразом відданості своєму обов’язку, символом служіння інтересам людини, заповіддю дбати про ближнього, як про самого себе. 
 

Здорові діти – здорова нація

САНІТАРНО-ПРОСВІТНИЦЬКА АКЦІЯ. Здорова дитина – це радість для батьків, а в майбутньому – повноцінний громадянин суспільства. Тільки здорова дитина досягає успіхів у навчанні, добре розвивається фізично, має врівноважений психічний стан.

Знати і контролювати свій артеріальний тиск – життєво необхідно

ПРОФІЛАКТИЧНА РОБОТА. 10 червня співробітники кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб провели профілактичну акцію серед студентів університету стосовно артеріальних гіпертензій. У гуртожитку №3 студенти прослухали лекцію доцента Наталії Бачук-Понич “Первинна та вторинна профілактика артеріальної гіпертензії”.