Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Основні віхи становлення і здобутки кафедри анестезіології та реаніматології

До 70-річчя Буковинського державного медичного університету та з нагоди Всесвітнього дня анестезіолога асистентом кафедри анестезіології та реаніматології Володимиром Петриничем 13 жовтня організовано проведення круглого столу.

Тема круглого столу «Основні віхи становлення і здобутки кафедри анестезіології та реаніматології Буковинського державного медичного університету».
До участі у заході були запрошені д.мед.н., доцент Олексій Ткачук, доцент Василь Ротар, асистент Петро Кифяк.
Студенти ознайомилися з історією розвитку анестезіології та історією кафедри анестезіології та реаніматології, її фундаторами, науковими здобутками та перспективними завданнями кафедри на сучасному етапі.