Основні віхи становлення і здобутки кафедри анестезіології та реаніматології

До 70-річчя Буковинського державного медичного університету та з нагоди Всесвітнього дня анестезіолога асистентом кафедри анестезіології та реаніматології Володимиром Петриничем 13 жовтня організовано проведення круглого столу.

Тема круглого столу «Основні віхи становлення і здобутки кафедри анестезіології та реаніматології Буковинського державного медичного університету».
До участі у заході були запрошені д.мед.н., доцент Олексій Ткачук, доцент Василь Ротар, асистент Петро Кифяк.
Студенти ознайомилися з історією розвитку анестезіології та історією кафедри анестезіології та реаніматології, її фундаторами, науковими здобутками та перспективними завданнями кафедри на сучасному етапі.

Викладачі БДМУ, які носять почесне звання "Заслужений лікар України"

Професія лікаря належить до однієї з найдавніших і вважається однією з найшляхетніших. Як відомо, клятва Гіппократа була першою професійною клятвою, що стала праобразом відданості своєму обов’язку, символом служіння інтересам людини, заповіддю дбати про ближнього, як про самого себе.

Здорові діти – здорова нація

САНІТАРНО-ПРОСВІТНИЦЬКА АКЦІЯ. Здорова дитина – це радість для батьків, а в майбутньому – повноцінний громадянин суспільства. Тільки здорова дитина досягає успіхів у навчанні, добре розвивається фізично, має врівноважений психічний стан.

Знати і контролювати свій артеріальний тиск – життєво необхідно

ПРОФІЛАКТИЧНА РОБОТА. 10 червня співробітники кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб провели профілактичну акцію серед студентів університету стосовно артеріальних гіпертензій. У гуртожитку №3 студенти прослухали лекцію доцента Наталії Бачук-Понич “Первинна та вторинна профілактика артеріальної гіпертензії”.