Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Науковці кафедри судової медицини взяли участь у конференції

Делегація кафедри судової медицини та медичного правознавства ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» у складі: завідувача кафедри, заслуженого лікаря України, д.м.н., проф. Бачинського Віктора Теодосовича, к.м.н., доц. Ванчуляка Олега Ярославовича та ас. Гараздюк Марти Славівни взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «The twelfth international conference “Correlation optics 2015”», м. Чернівці (14-18 вересня 2015р.).

Проф. Бачинський В.Т. та доц. Ванчуляк О.Я. презентували англомовну доповідь за результатами науково-практичної роботи кафедри, окрім того доц. Ванчуляк О.Я. і ас. Гараздюк М.С. продемонстрували 3 стендові доповіді за результатами власних досліджень. Пленарні та секційні засідання проводились на базі готельного комплексу «Буковина». У роботі конференції взяли участь понад 60 гостей з України, делегації з Великобританії, Данії, США, Японії, Ізраїлю, Польщі та Франції.

Викладач БДМУ - стипендіат уряду Швейцарії

У рамках міжнародної співпраці БДМУ викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко впродовж 2014/2015 навчального року перебуватиме на стажуванні в Університеті Санкт-Галлена у Швейцарії з метою проведення постдокторського дослідження.

Викладач БДМУ – слухач Глобальної школи з емпіричних методів дослідження

Викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко стала слухачем Глобальної школи з емпіричних методів дослідження, що проходила з 8 по 19 червня в Університеті Сент Галлена, Швейцарія. Школа є однією з найкращих існуючих програм вивчення методології досліджень для молодих науковців, яка цьогоріч об’єднала 320 учасників з 58 країн світу.

Викладачі БДМУ взяли участь у Міжнародній конференції

Вже 8-й рік поспіль у листопаді проходить Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми зовнішньої політики України».