Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти БДМУ провели просвітницьку акцію «Історія виникнення української мови»

Напередодні Дня української писемності та мови студенти медичного факультету №1 (5 група І курс, спеціальність «Медицина»), разом із куратором (доц. Яремій І.М.) провели просвітницьку акцію для чернівчан та гостей міста.

Першокурсники інформували перехожих про історію виникнення Дня української писемності та мови, роздавали їм заздалегідь приготовані листівки з інформацією про свято, віршами й афоризмами про українську мову, інформаційними матеріалами щодо особливостей слововживання, а також невеличкі словнички труднощів російсько-українського перекладу.
Галерея зображень:
Студенти БДМУ провели просвітницьку акцію «Історія виникнення української мови»

Студентів БДМУ нагородили Подяками Чернівецької ОДА

15 листопада 2018 року в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня студентів.

У БДМУ відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня студентів

15 листопада 2018 р. у Буковинському державному медичному університеті відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного дня студентів.