Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Науковець БДМУ взяла участь в конференції на Закарпатті

Асистент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб БДМУ Інна Сіцінська Олексіївна взяла участь у ХІ міжнародній міждисциплінарній науково-практичній конференції «Сучасні аспекти збереження здоров’я людини», яка проходила 13-14 квітня в с. Солочин Свалявського району Закарпатської області.

У конференції  взяли участь представники із ДВНЗ «Ужгородський національний університет», ВДНЗУ «Буковинського державного медичного університету», Словацького аграрного університету в Нітрі, Міжнародного інституту людини і глобалістики «Ноосфера»,  Інституту радіаційної гігієни і епідеміології ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України», Ambulancia naturálnej medicíny Univerzitnej nemocnice L.Pasteura, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, Київський медичний ліцей при Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця, Національний університет біоресурсів і природокористування, України, Житомирський національний агроекологічний університет, тощо.

«Учасники мали змогу ознайомитись із актуальними проблемами стану здоров’я людини та його підтримання, застосуваннями раціонального харчування, фітотерапії та інших засобів природного походження при різних захворюваннях. Наукова атмосфера доповнилась враженнями від мальовничого краєвиду Закарпатської області».
Вівторок, 24 квітня 2018

На кафедрі соціальної медицини відбулися заходи до Дня науки

На кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я до Дня науки було проведено: круглий стіл, лекції-бесіди та семінар.

На кафедрі соціальної медицини обговорили проблеми артеріальної гіпертензії

До Всесвітнього дня боротьби з артеріальною гіпертензією 12 травня на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров'я відбувся круглий стіл на тему «Сучасні підходи щодо корекції чинників ризику виникнення артеріальної гіпертензії».

На кафедрі соціальної медицини провели заходи до Дня боротьби з хворобою Паркінсона

На кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я Буковинського державного медичного університету доц. Е.Ц. Ясинською та доц. І.В. Навчуком було проведено низку заходів зі студентами 4 курсу медичних факультетів №1, 2.

На кафедрі суспільних наук гуртківці провели круглий стіл

З нагоди Всесвітнього дня науки 27 квітня на кафедрі суспільних наук та українознавства БДМУ за участю студентів наукового гуртка був проведений круглий стіл: «Українознавчі орієнтири у системі вищої медичної освіти».