Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти БДМУ розповідали чернівчанам як зміцнювати імунітет

Середа, 07 березня 2018
Всесвітня Організація охорони Здоров'я щорічно 1 березня відзначає День імунітету.

Перший день весни в даному випадку обрано не випадково. Всі ми знаємо, що таке весняний авітаміноз та інші проблеми пов'язані з ослабленням імунної системи, яка підтримувала наш організм протягом холодних зимових днів.

Отож з нагоди Всесвітнього дня імунітету за участю студентів 5-го курсу, 8-і групи медичного факультету №1 та викладача кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Коваль Галини Данилівна була проведена акція «Імунітет на сторожі здоров'я».

Студенти провели опитування жителів нашого міста із використанням спеціальних тестів-опитувальників. Метою якої було інформування населення про те як важлива імунна система організму і як вона допомагає організму впоратися з вірусами та бактеріями, а також наведення прикладів при яких станах та симптомах потрібно звертатись до лікаря-імунолога.

За результатами опитувань, виявилось, що 25% - взагалі не знають, що таке імунна система і для чого вона потрібна,35% - засвідчили можливі захворювання, пов'язані з функціонуванням імунної системи. Тому учасники акції наголошують всім чернівчанам «Допоможіть своєму організму і він відповість вам взаємністю».

БДМУ привітали керівники навчальних закладів Буковини

Наше європейське і багатонаціональне місто завжди славилося людьми – талановитими, добрими, щирими. Воно увібрало в себе багато традицій, однією з яких є надання високого рівня освіти. Впродовж багатьох років триває освітня співпраця, активний діалог між викладачами та студентами навчальних закладів краю.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

Студентка БДМУ представила свою роботу на міжнародному конгресі в Польщі

Упродовж 7–10 травня у м. Варшава (Польща) проходив XІ Варшавський міжнародний медичний конгрес (11th Warsaw International Medical Congress).

У роботі конгресу взяли участь понад 500 представників з 29 країн світу. Наукові дослідження були представлені у 20 секціях й опубліковані в науковому журналі "Arhives of medical science".