Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Надзвичайний і Повноважний посол Індії відвідав БДМУ

Під час візиту
22 березня у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» з офіційним візитом перебував Надзвичайний і Повноважний посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті.

Відбулася зустріч Посла з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. На зустрічі були присутні Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, Іван Савка, декан медичного факультету №3, представники посольства та міжнародного відділу.

Під час зустрічі було обговорено питання подальшої співпраці щодо навчальної та наукової діяльності. Надзвичайний і Повноважний посол відзначив високий рівень підготовки лікарів у нашому навчальному закладі, адже випускники, які повертаються на батьківщину успішно складають іспит Медичної Ради Індії та стають висококваліфікованими фахівцями.

Надзвичайний і Повноважний посол Індії в Україні виступив на засіданні Вченої ради БДМУ, висловив вдячність ректору та колективу університету за всебічну підтримку студентів іноземних громадян загалом та студентів – представників Індії зокрема.

В палаці «Академічний» пан Манодж Бхарті прочитав лекцію для студентів університету, під час якої присутні більше дізналися про освіту та медицину Республіки Індія. Після лекції Надзвичайний і Повноважний посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті зустрівся з Індійською студентською спільнотою БДМУ та відповіді на чисельні питання студентів.

Під час візиту пан Посол відвідав гуртожиток №5, де проживають студенти-іноземні громадяни та був приємно вражений умовами, що створені для проживання та навчання студентів.
П'ятниця, 23 березня 2018

Команда БДМУ отримала перемогу у змаганнях "Біг Миру"

У неділю, 15 травня 2016 року у Чернівцях відбувся Біг Миру. Це спортивне дійство вже третій рік поспіль проводиться за ініціативи Національного Олімпійського Комітету України і збирає не тільки школярів та студентство, а й колективи спортивних товариств, громадських об’єднань, державних та комерційних підприємств.

Команда БДМУ перемогла у благодійному турнірі з міні-футболу

Напередодні Дня святого Миколая та новорічно-різдвяних свят був проведений благодійний турнір з міні-футболу в Чернівецькій загальноосвітній школі №27.

Команда БДМУ побувала на установчих зборах HighLight Community

12 вересня у Києві проводились установчі збори HighLight Community, ініційовані «Асоціацією студентів стоматологів України», за підтримки фірми «Лігея», компанії «Micerium SpA». Ця зустріч ознаменувала початок щорічного турніру з естетичної реставраційної стоматології, фінал якого відбудеться у листопаді цього року.

Команда БДМУ стала бронзовим призером змагань з волейболу серед жіночих команд

У спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання Обласних Спортивних Ігор з волейболу серед жіночих команд. Цього року команда БДМУ виступала в оновленому складі, і для більшості дівчат це були дебютні змагання. Це, звичайно, відобразилося на результаті. Команда БДМУ стала бронзовим призером, поступившись командам ЧНУ ім. Ю.Федьковича та ЧТЕІ КНТЕУ.