Надзвичайний і Повноважний посол Індії відвідав БДМУ

Під час візиту
22 березня у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» з офіційним візитом перебував Надзвичайний і Повноважний посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті.
 
Відбулася зустріч Посла з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. На зустрічі були присутні Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, Іван Савка, декан медичного факультету №3, представники посольства та міжнародного відділу.
 
Під час зустрічі було обговорено питання подальшої співпраці щодо навчальної та наукової діяльності. Надзвичайний і Повноважний посол відзначив високий рівень підготовки лікарів у нашому навчальному закладі, адже випускники, які повертаються на батьківщину успішно складають іспит Медичної Ради Індії та стають висококваліфікованими фахівцями.
 
Надзвичайний і Повноважний посол Індії в Україні виступив на засіданні Вченої ради БДМУ, висловив вдячність ректору та колективу університету за всебічну підтримку студентів іноземних громадян загалом та студентів – представників Індії зокрема.
 
В палаці «Академічний» пан Манодж Бхарті прочитав лекцію для студентів університету, під час якої присутні більше дізналися про освіту та медицину Республіки Індія. Після лекції Надзвичайний і Повноважний посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті зустрівся з Індійською студентською спільнотою БДМУ та відповіді на чисельні питання студентів.
 
Під час візиту пан Посол відвідав гуртожиток №5, де проживають студенти-іноземні громадяни та був приємно вражений умовами, що створені для проживання та навчання студентів.
П'ятниця, 23 березня 2018