Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

На кафедрі анатомії відбувся круглий стіл з міжнародною участю

На кафедрі анатомії відбувся круглий стіл з міжнародною участю

25 березня 2016 року під час проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю, присвяченої 75-річчю з Дня народження В.І.Проняєва, на кафедрі анатомії людини ім. М.Г. Туркевича був проведений круглий стіл завідувачів, професорів і завучів морфологічних кафедр, а саме: кафедр анатомії людини, топографічної анатомії та оперативної хірургії, гістології та ембріології України і Молдови з розгляду наукової та навчально-методичної роботи. З доповіддю, яка присвячена здобуткам, досягненням, інноваційним технологіям Державного медичного і фармацевтичного університету ім. Н. Тестеміцану, виступив завідувач кафедри анатомії людини, голова Наукової Асоціації морфологів Республіки Молодова, член координаційної ради міжнародної асоціації морфологів Ілля Мафтейович Катеренюк. Провідні фахівці кафедр взяли жваву участь у дискусії, ставили багато запитань, ділилися власним досвідом і досягненнями у науково-педагогічному процесі. Також перед учасниками круглого столу виступили завідувач кафедри анатомії людини ім.М.Г. Туркевича проф. В.В. Кривецький та завідувач кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії проф. О.М. Слободян.

Більше новин БДМУ: 

Науковий форум

Хвилиною мовчання за співвітчизниками, які загинули в Києві, розпочалося Пленарне засідання 95-ої підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького персоналу Буковинського державного медичного університету.