Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Вшанування Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого 2017 року, з нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, представники влади області, міста та громадськості поклали квіти та запалені лампадки до могил Героїв Небесної Сотні та антитерористичної операції на Центральному кладовищі міста Чернівці.

Також запалену лампадку та квіти студенти разом із викладачами поклали до могили Владислава Трепка, випускника БДМУ, лейтенанта медичної служби, який загинув під час виконання бойового завдання з надання медичної допомоги та евакуації поранених під Дебальцевим.

Від Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» у вшануванні взяли участь представники ректорату, профкому та студентства.

Галерея зображень:
Вшанування Героїв Небесної Сотні

В БДМУ вшанували Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.