Студенти і викладачі БДМУ взяли участь у заходах до Дня пам’яті Чорнобиля

24 квітня чернівчани вшанували пам'ять загиблих у чорнобильській трагедії.

Участь у пам’ятних заходах до Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля взяли викладачі, студенти та профспілковий комітет Буковинського державного медичного університету. Студенти медичного факультету № 4 разом з головним куратором Семененко С.Б., викладачами кафедри суспільних наук та українознавства Аністратенко А.В., Максимюк М.В., кафедри психології та соціології Жуковською А.О. взяли участь у покладанні квітів до Стіни пам’яті жертв катастрофи на Чорнобильській АЕС на Центральному міському кладовищі Чернівців.

Крім того, відбувся мітинг-реквієм пам’яті загиблих та померлих буковинців, які брали участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

26 квітня весь світ вшановує день пам’яті Чорнобиля. У цей день 1986 року сталася одна з найстрашніших трагедій в історії людства загалом і України зокрема - вибух на Чорнобильській атомній станції. Жахлива аварія призвела до радіоактивного опромінення величезної кількості людей, до забруднення води й навколишнього середовища.

26 квітня є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

XXV Європейська студентська конференція

Упродовж 17-20 вересня у м. Берлін (Німеччина) відбулася ювілейна XXV Європейська студентська конференція (25th EuropeanStudents'Conference).

У роботі взяли участь більше 400 представників із 75 країн світу.

Актуальні питання суспільних наук та історії медицини

НАУКОВЕ ВИДАННЯ. До 70-річчя з дня заснування Буковинського державного медичного університету кафедрою суспільних наук та українознавства у 2013 році було засновано науковий журнал “Актуальні питання суспільних наук та історії медицини”. Головами редколегії є ректор БДМУ, професор Тарас Бойчук, заступник головного редактора – Антоній Мойсей в. о.