Студенти і викладачі БДМУ взяли участь у заходах до Дня пам’яті Чорнобиля

Студенти і викладачі БДМУ взяли участь у заходах до Дня пам’яті Чорнобиля

24 квітня чернівчани вшанували пам'ять загиблих у чорнобильській трагедії.

Участь у пам’ятних заходах до Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля взяли викладачі, студенти та профспілковий комітет Буковинського державного медичного університету. Студенти медичного факультету № 4 разом з головним куратором Семененко С.Б., викладачами кафедри суспільних наук та українознавства Аністратенко А.В., Максимюк М.В., кафедри психології та соціології Жуковською А.О. взяли участь у покладанні квітів до Стіни пам’яті жертв катастрофи на Чорнобильській АЕС на Центральному міському кладовищі Чернівців.

Крім того, відбувся мітинг-реквієм пам’яті загиблих та померлих буковинців, які брали участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

26 квітня весь світ вшановує день пам’яті Чорнобиля. У цей день 1986 року сталася одна з найстрашніших трагедій в історії людства загалом і України зокрема - вибух на Чорнобильській атомній станції. Жахлива аварія призвела до радіоактивного опромінення величезної кількості людей, до забруднення води й навколишнього середовища.

26 квітня є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.