Мистецько-благодійна акція для вихованців школи-інтернату

Співробітники кафедри акушерства та гінекології БДМУ (Лілія Рак, Ігор Ніцович, Андрій Бербець, Оксана Боднарюк, Марина Гресько) разом з Департаментом охорони здоров'я Чернівецької ОДА (директор Оксана Андрієць) відвідали школу-інтернат села Карапчів Глибоцького району Чернівецької області.

Разом з викладачами  участь в акції взяли студенти Марія Горда, Валерія Боднарук, Дмитро Юлик, Роман Рак, а також студенти-іноземці, громадяни Лівії Валед Халіфа та Асра Елбендак. Від колективу кафедри, а також від співробітників пологового будинку №1 міста Чернівці школа-інтернат отримала у подарунок телевізор. Також для  вихованців школи-інтернату студент БДМУ Роман Рак подарував невеликий імпровізований концерт.

Благодійна акція «Святий Миколай живе в кожному з нас»

17 грудня студенти медичних факультетів №2 та №4 Буковинського державного медичного університету за підтримки деканів факультетів провели благодійний концерт до Дня Святого Миколая у Буковинському міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів.

Благодійна акція до «Подаруй дітям радість»

Свято Миколая з радістю очікують і діти, і дорослі. Адже це свято несе в наші домівки світлі почуття Добра, Любові, Милосердя. Напередодні свята всі ми з задоволенням стаємо помічниками святого Миколая – готуємо подарунки, прикрашаємо оселю, вивчаємо колядки.

Благодійна акція “Подаруй дітям радість”

16 квітня, у передсвяткові Великодні дні студенти ІІ курсу медичного факультету №4 (спеціальність “Педіатрія”) БДМУ разом з головним куратором Світланою Семененко зорганізували благодійну акцію у притулку для дітей, що знаходиться по вул. Головній,169, м. Чернівці. Зауважимо, що майбутні педіатри досить часто відвідують даний притулок з різноманітними заходами.

Благодійна акція “Різдвяний передзвін”

Різдвяні свята – час радості, посмішок та подарунків під акомпанемент колядок та щедрівок. У ці святкові дні, серця людей переповнюються любов’ю, миром та щастям. На жаль, не кожен має змогу відчути дух Різдва, а особливо ті, хто залишився самотнім, один на один зі своїми проблемами. Тому, щоб подарувати таким людям тепло сердець та хороший настрій, студентами медичного факультету № 1 було організовано акцію “Різдвяний передзвін”.