Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення...

Мистецько-благодійна акція для вихованців школи-інтернату

Співробітники кафедри акушерства та гінекології БДМУ (Лілія Рак, Ігор Ніцович, Андрій Бербець, Оксана Боднарюк, Марина Гресько) разом з Департаментом охорони здоров'я Чернівецької ОДА (директор Оксана Андрієць) відвідали школу-інтернат села Карапчів Глибоцького району Чернівецької області.

Разом з викладачами  участь в акції взяли студенти Марія Горда, Валерія Боднарук, Дмитро Юлик, Роман Рак, а також студенти-іноземці, громадяни Лівії Валед Халіфа та Асра Елбендак. Від колективу кафедри, а також від співробітників пологового будинку №1 міста Чернівці школа-інтернат отримала у подарунок телевізор. Також для  вихованців школи-інтернату студент БДМУ Роман Рак подарував невеликий імпровізований концерт.