Проведено профорієнтаційну роботу серед учнів ЗОШ №11

Проведено профорієнтаційну роботу серед учнів ЗОШ №11

Від того, яку професію обирає сьогоднішній випускник залежить і його власне майбутнє, і майбутнє всієї країни.

Щоб вибір професії учнями був справді свідомим і вільним, необхідно враховувати принаймні три фактори: поінформованість про відповідну професію, знання своїх особистісних особливостей, уміння співвідносити особисті здібності, які вимагають професія і спеціальність.

Для формування реального уявлення про навчання в БДМУ та професію лікаря випускникам необхідна повна і постійна інформація. Відповідну допомогу учням 11-х класів ЗОШ № 11 м. Чернівців було надано у формі профорієнтаційної бесіди з використанням презентації про БДМУ. Також, асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Тетяна Дудка запросила учнів на навчання на підготовчих курсах та на День відкритих дверей, який відбудеться цього року 1 листопада у Палаці «Академічний».

Старшокласники отримали буклети з необхідною інформацією, дізналися більше про роботу сайту «Центр підготовки абітурієнта БДМУ», на якому запропоновано велику кількість завдань різних рівнів складності для успішного складання ЗНО у 2016 році, а також про підготовчі курси при БДМУ, які забезпечують не тільки підготовку до ЗНО, але й допоможуть абітурієнту остаточно визначитися з вибором майбутньої професії.